İspanya turuna 2014 17 inci kademe | |||||||||||
Maria Pita Meydanı ve Saray A Coruña Ortigueira içinde A Coruña | |||||||||||
Aşama sonuçları | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Podyum | John Degenkolb | 4 saat 26 dakika 7 saniye | |||||||||
İkinci | Michael matthews | + 0 sn | |||||||||
Üçüncü | Fabian Cancellara | + 0 sn | |||||||||
Kavgacı | Bob ormanları | ||||||||||
Aşama sonunda genel sınıflandırma | |||||||||||
Bay kırmızı | Alberto Contador | 67 sa 51 dk 7 sn |
|||||||||
İkinci | Alejandro Valverde | + 1 dk. 36 sn. |
|||||||||
Üçüncü | Christopher Froome | + 1 dk. 39 sn. |
|||||||||
Aşamanın sonunda ek sınıflandırmalar | |||||||||||
Bay yeşil | John Degenkolb | 149 puan | |||||||||
Bay puantiyeli | Luis León Sánchez | 53 puan | |||||||||
Bay beyaz | Alejandro Valverde | 6 puan | |||||||||
Takımlar | Katusha | 203 sa 30 dk 47 sn |
|||||||||
Kronoloji | |||||||||||
| |||||||||||
17 inci aşaması İspanya 2014 Tour Çarşamba günü gerçekleşir10 Eylül 2014Dinlenmenin ikinci gününden sonra, Ortigueira ve La Coruña kasabaları arasında 190,7 km .
Koşucu | Ülke | Takım | Zaman | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | John Degenkolb | Almanya | Dev-Shimano | içinde | 4 saat 26 dakika 7 saniye |
2 | Michael matthews | Avustralya | Orica-GreenEDGE | mt | |
3 | Fabian Cancellara | İsviçre | Trek Fabrika Yarışı | mt | |
4 | Jasper Stuyven | Belçika | Trek Fabrika Yarışı | mt | |
5 | Roberto Ferrari | İtalya | Lampre-Merida | mt | |
6 | Koldo Fernandez | ispanya | Garmin-Sharp | mt | |
7 | Geoffrey Çorbası | Fransa | FDJ.fr | mt | |
8 | Danilo Wyss | İsviçre | BMC Yarışı | mt | |
9 | Damiano Caruso | İtalya | Cannondale | mt | |
10 | Vicente Reynés | ispanya | BEN | mt |
Bisikletçi | Ülke | Takım | Zaman | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Alberto Contador | ispanya | Tinkoff-Saxo | içinde | 67 sa 51 dk 7 sn |
2 | Alejandro Valverde | ispanya | Movistar | + | 1 dakika 36 s |
3 | Christopher Froome | İngiltere | Gökyüzü | 1 dakika 39 saniye | |
4 | Joaquim Rodríguez | ispanya | Katusha | 2 dakika 29 saniye | |
5 | Fabio Aru | İtalya | Astana | 3 dakika 38 sn | |
6 | Daniel Martin | İrlanda | Garmin-Sharp | 6:17 | |
7 | Robert gesink | Hollanda | Belkin | 6:43 | |
8 | Samuel Sánchez | ispanya | BMC Yarışı | 6:55 | |
9 | Warren Barguil | Fransa | Dev-Shimano | 8:37 | |
10 | Damiano Caruso | İtalya | Cannondale | 9:10 |
Bisikletçi | Ülke | Takım | Puanlar | |
---|---|---|---|---|
1 | John Degenkolb | Almanya | Dev-Shimano | 149 |
2 | Alejandro Valverde | ispanya | Movistar | 114 |
3 | Alberto Contador | ispanya | Tinkoff-Saxo | 108 |
Bisikletçi | Ülke | Takım | Puanlar | |
---|---|---|---|---|
1 | Luis León Sánchez | ispanya | Caja Kırsal-Seguros RGA | 53 |
2 | Alejandro Valverde | ispanya | Movistar | 30 |
3 | Alberto Contador | ispanya | Tinkoff-Saxo | 23 |
Bisikletçi | Ülke | Takım | Puanlar | |
---|---|---|---|---|
1 | Alejandro Valverde | ispanya | Movistar | 6 |
2 | Alberto Contador | ispanya | Tinkoff-Saxo | 7 |
3 | Christopher Froome | İngiltere | Gökyüzü | 17 |
Takım | Ülke | Zaman | ||
---|---|---|---|---|
1 | Katusha | Rusya | içinde | 203 sa 30 dk 47 sn |
2 | Movistar | ispanya | + | 14:12 |
3 | Tinkoff-Saxo | Rusya | 30:24 |