Spor | Eskrim |
---|---|
Düzenleme | 21 inci |
Yerler) | Hong Kong |
Denemeler | 12 |
21 st Asya Eskrim Şampiyonası gerçekleşecek15 Haziran 2016kentinde Hong Kong .
Denemeler | Altın | Gümüş | Bronz |
---|---|---|---|
Kılıç | |||
Erkekler bireysel detaylı sonuçlar |
Ruslan Kurbanov | Park Kyoung-doo |
Jung Jin-sun Kweon Young-jun |
Takımlara göre erkekler detaylı sonuçlar |
Güney Kore |
Çin
|
Japonya |
Kadınlara özel detaylı sonuçlar |
Kang young-mi | Kong Adamı Wai Vivian |
Sun Yiwen Zhu Mingye |
Ekibe göre kadınlar detaylı sonuçlar |
Çin
|
Güney Kore
|
Japonya
|
Folyo | |||
Erkekler bireysel detaylı sonuçlar |
Ha Tae-gyu | Cheung Ka Long |
Chen Haiwei Oğlu Young-ki |
Takımlara göre erkekler detaylı sonuçlar |
Çin
|
Güney Kore
|
Hong Kong
|
Kadınlara özel detaylı sonuçlar |
Huo Xingxin | Nam Hyun-hee |
Jeon Hee-sook Minami Kano |
Ekibe göre kadınlar detaylı sonuçlar |
Güney Kore
|
Japonya
|
Çin
|
Sabre | |||
Erkekler bireysel detaylı sonuçlar |
Gu Bon-gil | Mohammad Rahbari |
Kim Jun-ho Ali Pakdaman |
Takımlara göre erkekler detaylı sonuçlar |
Güney Kore |
İran
|
Çin
|
Kadınlara özel detaylı sonuçlar |
Kim ji-yeon | Seo Ji-yeon |
Misaki Emura Yu Xinting |
Ekibe göre kadınlar detaylı sonuçlar |
Çin
|
Güney Kore
|
Japonya
|
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Elmir Alimzhanov | 14 | ||||||||||||||
8 | Kweon Young-jun | 15 | ||||||||||||||
Kweon Young-jun | 12 | |||||||||||||||
Park Kyoung-doo | 15 | |||||||||||||||
5 | Park Kyoung-doo | 14 | ||||||||||||||
13 | Chen Tsung Lin | 7 | ||||||||||||||
Park Kyoung-doo | 10 | |||||||||||||||
Ruslan Kurbanov | 15 | |||||||||||||||
30 | Chuang Po Yu | 4 | ||||||||||||||
6 | Ruslan Kurbanov | 15 | ||||||||||||||
Ruslan Kurbanov | 15 | |||||||||||||||
Jung jin-sun | 13 | |||||||||||||||
7 | Jung jin-sun | 15 | ||||||||||||||
18 | Dmitriy Alexanin | 13 | ||||||||||||||
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Güney Kore | 45 | ||||||||||||||
8 | Özbekistan | 33 | ||||||||||||||
Güney Kore | 45 | |||||||||||||||
Hong Kong | 40 | |||||||||||||||
5 | Hong Kong | 45 | ||||||||||||||
4 | Kazakistan | 43 | ||||||||||||||
Güney Kore | 45 | |||||||||||||||
Çin | 35 | |||||||||||||||
3 | Çin | 45 | ||||||||||||||
6 | İran | 30 | ||||||||||||||
Çin | 45 | Üçüncülük maçı | ||||||||||||||
Japonya | 40 | |||||||||||||||
10 | Çin Taipei | 24 | ||||||||||||||
Hong Kong | ||||||||||||||||
2 | Japonya | 45 | ||||||||||||||
Japonya | 45 | |||||||||||||||
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Sun Yiwen | 15 | ||||||||||||||
8 | Harlene raguin | 11 | ||||||||||||||
Sun Yiwen | 13 | |||||||||||||||
Kong adamı wai | 15 | |||||||||||||||
5 | Kong adamı wai | 15 | ||||||||||||||
13 | Ayaka Shimōkawa | 9 | ||||||||||||||
Kong adamı wai | 12 | |||||||||||||||
Kang young-mi | 13 | |||||||||||||||
14 | Şarkı Se-ra | 3 | ||||||||||||||
6 | Kang young-mi | 5 | ||||||||||||||
Kang young-mi | 8 | |||||||||||||||
Zhu Mingye | 7 | |||||||||||||||
10 | Shin A-lam | 13 | ||||||||||||||
2 | Zhu Mingye | 15 | ||||||||||||||
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Çin | 45 | ||||||||||||||
8 | Vietnam | 19 | ||||||||||||||
Çin | 45 | |||||||||||||||
Hong Kong | 37 | |||||||||||||||
5 | Avustralya | 36 | ||||||||||||||
4 | Hong Kong | 45 | ||||||||||||||
Çin | ||||||||||||||||
Güney Kore | ||||||||||||||||
3 | Japonya | 45 | ||||||||||||||
6 | Kazakistan | 44 | ||||||||||||||
Japonya | 37 | Üçüncülük maçı | ||||||||||||||
Güney Kore | 45 | |||||||||||||||
7 | Çin Taipei | 32 | ||||||||||||||
Hong Kong | 41 | |||||||||||||||
2 | Güney Kore | 45 | ||||||||||||||
Japonya | 45 | |||||||||||||||
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Li Chen | 10 | ||||||||||||||
9 | Cheung Ka Long | 15 | ||||||||||||||
Cheung Ka Long | 15 | |||||||||||||||
Oğlu Young-ki | 9 | |||||||||||||||
5 | Oğlu Young-ki | 15 | ||||||||||||||
4 | Kyosuke Matsuyama | 11 | ||||||||||||||
Cheung Ka Long | 11 | |||||||||||||||
Ha Tae-gyu | 15 | |||||||||||||||
3 | Ha Tae-gyu | 15 | ||||||||||||||
6 | Toshiya Saitō | 9 | ||||||||||||||
Ha Tae-gyu | 15 | |||||||||||||||
Chen Haiwei | 12 | |||||||||||||||
7 | Chen Haiwei | 13 | ||||||||||||||
15 | Heo jun | 12 | ||||||||||||||
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Güney Kore | 45 | ||||||||||||||
9 | Vietnam | 25 | ||||||||||||||
Güney Kore | 45 | |||||||||||||||
Hong Kong | 41 | |||||||||||||||
5 | Avustralya | 40 | ||||||||||||||
4 | Hong Kong | 45 | ||||||||||||||
Güney Kore | 29 | |||||||||||||||
Çin | 45 | |||||||||||||||
3 | Çin | 45 | ||||||||||||||
6 | Singapur | 21 | ||||||||||||||
Çin | 45 | Üçüncülük maçı | ||||||||||||||
Japonya | 31 | |||||||||||||||
7 | Filipinler | 20 | ||||||||||||||
Hong Kong | 45 | |||||||||||||||
2 | Japonya | 45 | ||||||||||||||
Japonya | 35 | |||||||||||||||
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Jeon hee-sook | 15 | ||||||||||||||
8 | Will Azuma | 7 | ||||||||||||||
Jeon hee-sook | 11 | |||||||||||||||
Huo Xingxin | 12 | |||||||||||||||
12 | Hong Seo-in | 9 | ||||||||||||||
4 | Huo Xingxin | 10 | ||||||||||||||
Huo Xingxin | 15 | |||||||||||||||
Nam Hyun-hee | 6 | |||||||||||||||
14 | Wu Peilin | 9 | ||||||||||||||
6 | Minami kano | 15 | ||||||||||||||
Minami kano | 11 | |||||||||||||||
Nam Hyun-hee | 15 | |||||||||||||||
10 | Nam Hyun-hee | 15 | ||||||||||||||
2 | Shiho Nishioka | 8 | ||||||||||||||
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Güney Kore | 45 | ||||||||||||||
8 | Vietnam | 18 | ||||||||||||||
Güney Kore | 45 | |||||||||||||||
Hong Kong | 34 | |||||||||||||||
5 | Singapur | 43 | ||||||||||||||
4 | Hong Kong | 44 | ||||||||||||||
Güney Kore | 45 | |||||||||||||||
Japonya | 30 | |||||||||||||||
3 | Çin | 40 | ||||||||||||||
6 | Çin Taipei | 23 | ||||||||||||||
Çin | 24 | Üçüncülük maçı | ||||||||||||||
Japonya | 45 | |||||||||||||||
7 | Filipinler | 22 | ||||||||||||||
Hong Kong | 26 | |||||||||||||||
2 | Japonya | 45 | ||||||||||||||
Çin | 39 | |||||||||||||||
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Gu Bon-gil | 15 | ||||||||||||||
8 | Wang shi | 13 | ||||||||||||||
Gu Bon-gil | 15 | |||||||||||||||
Ali Pakdaman | 7 | |||||||||||||||
12 | Mohammad Fotouhi | 12 | ||||||||||||||
13 | Ali Pakdaman | 15 | ||||||||||||||
Gu Bon-gil | 15 | |||||||||||||||
Mohammad Rahbari | 13 | |||||||||||||||
3 | Oh Sang-uk | 10 | ||||||||||||||
11 | Kim Jun-ho | 15 | ||||||||||||||
Kim Jun-ho | 13 | |||||||||||||||
Mohammad Rahbari | 15 | |||||||||||||||
7 | Düşük Ho Kalay | 7 | ||||||||||||||
18 | Mohammad Rahbari | 15 | ||||||||||||||
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Güney Kore | 45 | ||||||||||||||
8 | Singapur | 11 | ||||||||||||||
Güney Kore | 45 | |||||||||||||||
Çin | 28 | |||||||||||||||
5 | Kazakistan | 29 | ||||||||||||||
4 | Çin | 45 | ||||||||||||||
Güney Kore | 45 | |||||||||||||||
İran | 42 | |||||||||||||||
3 | Japonya | 40 | ||||||||||||||
6 | Hong Kong | 45 | ||||||||||||||
Hong Kong | 28 | Üçüncülük maçı | ||||||||||||||
İran | 45 | |||||||||||||||
10 | Çin Taipei | 28 | ||||||||||||||
Çin | 45 | |||||||||||||||
2 | İran | 45 | ||||||||||||||
Hong Kong | 34 | |||||||||||||||
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Seo Ji-yeon | 15 | ||||||||||||||
8 | Chika aoki | 11 | ||||||||||||||
Seo Ji-yeon | 15 | |||||||||||||||
Yu xinting | 9 | |||||||||||||||
5 | Ngai Hing Chang | 9 | ||||||||||||||
4 | Yu xinting | 15 | ||||||||||||||
Seo Ji-yeon | 11 | |||||||||||||||
Kim ji-yeon | 15 | |||||||||||||||
3 | Tamara Pochekutova | 14 | ||||||||||||||
11 | Misaki emura | 15 | ||||||||||||||
Misaki emura | 9 | |||||||||||||||
Kim ji-yeon | 15 | |||||||||||||||
7 | Kim ji-yeon | 15 | ||||||||||||||
15 | Bhavani Devi Chadalavada | 6 | ||||||||||||||
Çeyrek finaller | Yarı finaller | Final | ||||||||||||||
1 | Güney Kore | 45 | ||||||||||||||
9 | Vietnam | 16 | ||||||||||||||
Güney Kore | 45 | |||||||||||||||
Hong Kong | 30 | |||||||||||||||
5 | Kazakistan | 31 | ||||||||||||||
4 | Hong Kong | 45 | ||||||||||||||
Güney Kore | 43 | |||||||||||||||
Çin | 45 | |||||||||||||||
3 | Çin | 45 | ||||||||||||||
6 | Çin Taipei | 21 | ||||||||||||||
Çin | 45 | Üçüncülük maçı | ||||||||||||||
Japonya | 30 | |||||||||||||||
10 | Tayland | 43 | ||||||||||||||
Hong Kong | 38 | |||||||||||||||
2 | Japonya | 45 | ||||||||||||||
Japonya | 45 | |||||||||||||||
Sıra | Ulus | Altın | Gümüş | Bronz | Toplam |
---|---|---|---|---|---|
1 | Güney Kore | 7 | 6 | 5 | 18 |
2 | Çin | 4 | 1 | 6 | 11 |
3 | Kazakistan | 1 | 0 | 0 | 1 |
4 | Hong Kong | 0 | 2 | 1 | 3 |
4 | İran | 0 | 2 | 1 | 3 |
6 | Japonya | 0 | 1 | 5 | 6 |
Toplam | 12 | 12 | 18 | 42 |