Spor | Kürek |
---|---|
Organizatör (ler) | Uluslararası Kürek Dernekleri Federasyonu |
Düzenleme | 78 inci |
Yerler) |
Varese İtalya |
Tarihli | Gönderen 9'a kadar11 Nisan 2021 |
Denemeler | 22 |
Siteler) | Varese gölü |
2021 Avrupa Kürek Şampiyonası ait 78 baskı Avrupa Kürek Şampiyonası , gerçekleşecek 9'a kadar11 Nisan 2021içinde Varese , İtalya .
Yarışmalar Varese Gölü'nde gerçekleşir . Covid-19 salgını nedeniyle yarışma tamamen kapalı kapılar ardında gerçekleşiyor .
Denemeler | Altın | Gümüş | Bronz | |||
---|---|---|---|---|---|---|
LM1x hafif tekli kürek |
Osuruk galambos | 7 dakika 1 saniye 52 | Gabriel Soares | 7 dakika 3 saniye 63 | Artur Mikołajczewski | 7 dakika 3 saniye 83 |
İki keskin kenarlı hafif ağırlık LM2- |
Macaristan Bence Szabó Kálmán Furkó |
6 dakika 48 saniye 48 |
İtalya Simone Mantegazza Simone Fasoli |
6 dakika 57 saniye 57 |
Moldova Serghei Abramov Dmitrii Zincenco |
7 dakika 18 saniye 45 |
İki hafif tork LM2x |
İrlanda Fintan McCarthy Paul O'Donovan |
6 dakika 18 saniye 14 |
Almanya Jonathan Rommelmann Jason Osborne |
6 dakika 19 sn 94 |
İtalya Stefano Oppo Pietro Ruta |
6 dakika 21 s 05 |
Dört hafif tork LM4x |
İtalya Martino Goretti Antonio Vicino Patrick Rocek Niels Torre |
5 dakika 52 s 06 |
Fransa Benjamin David Baptiste Savaete Victor Marcelot Ferdinand Ludwig |
5 dakika 52 s 08 |
Hollanda Koen van Brussel Vincent Goris Lay de Jong Ward van Zeijl |
6 dakika 1 saniye 62 |
Skiff M1x |
Oliver zeidler | 6 dakika 48 saniye 86 | Sverri Sandberg Nielsen | 6 dakika 49 s 97 | Natan Węgrzycki-Szymczyk | 6 dakika 51 s 85 |
İki gelişmiş M2- |
Hırvatistan Martin Sinković Valent Sinković |
6 dakika 23 saniye 37 |
İtalya Matteo Lodo Giuseppe Vicino |
6 dakika 24 saniye 72 |
Sırbistan Martin Mačković Miloš Vasić |
6 dakika 25 saniye 58 |
İki çift M2x |
Fransa Hugo Boucheron Matthieu Androdias |
6 dakika 12 saniye 41 |
Hollanda Melvin Twellaar Stef Broenink |
6 dakika 14 saniye 66 |
İngiltere John Collins Graeme Thomas |
6 dakika 14 saniye 77 |
Dört tepe M4- |
İngiltere Oliver Cook Matthew Rossiter Rory Gibbs Sholto Carnegie |
5 dakika 56 s 49 |
Romanya Mihăiță Vasile Țigănescu Mugurel Semciuc Ștefan Constantin Berariu Cosmin Pascari |
5 dakika 58 s 34 |
İtalya Marco Di Costanzo Giovanni Abagnale Bruno Rosetti Matteo Castaldo |
5 dakika 59 saniye 42 |
Dört torklu M4x |
İtalya Simone Venier Andrea Panizza Luca Rambaldi Giacomo Gentili |
5 dakika 41 s 09 |
Hollanda Dirk Uittenbogaard Abe Wiersma Tone Wieten Koen Metsemakers |
5 dakika 42 s 56 |
Estonya Jüri-Mikk Udam Allar Raja Tõnu Endrekson Kaspar Taimsoo |
5 dakika 45 saniye 44 |
Sekiz M8 + |
İngiltere Joshua Bugajski Jacob Dawson Thomas George Moe Sbihi Charles Elwes Oliver Wynne-Griffith James Rudkin Thomas Ford Henry Fieldman (coxswain) |
5 dakika 30 saniye 86 |
Romanya Alexandru Chioseaua Florin Lehaci Constantin Radu Sergiu Bejan Vlad Dragoș Aicoboae Constantin Adam Florin Arteni-Fîntînariu Ciprian Huc Adrian Munteanu (coxswain) |
5 dakika 31 saniye 42 |
Hollanda Bjorn van den Ende Ruben Knab Jasper Tissen Simon van Dorp Maarten Hurkmans Bram Schwarz Mechiel Versluis Robert Lücken Eline Berger (coxswain) |
5 dakika 32 s 25 |
Denemeler | Altın | Gümüş | Bronz | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Hafif tek kürek LW1x |
Alena furman | 7 dakika 41 s 81 | Gianina-Elena Beleagă | 7 dakika 45 saniye 80 | Claire Bove | 7 dakika 48 saniye 79 |
İki keskin kenarlı hafif ağırlık LW2- |
Yok | |||||
İki hafif tork LW2x |
İtalya Valentina Rodini Federica Cesarini |
6 dk 58 sn 66 |
İngiltere Emily Craig Imogen Grant |
6 dakika 59 s 56 |
Hollanda Marieke Keijser Ilse Paulis |
7 dakika 1 saniye 13 |
LW4x Hafif Dört Tork |
Yok | |||||
Skiff W1x |
Hanna Prakhatsen | 7 dakika 29 saniye 76 | Victoria thornley | 7 dakika 36 s 17 | Jeannine Gmelin | 7 dakika 37 s 10 |
İki gelişmiş W2- |
İngiltere Helen Glover Polly Swann |
7 dakika 2 saniye 73 |
Romanya Adriana Ailincăi Iuliana Buhuş |
7 dakika 3 sn 02 |
İspanya Aina Cid Virginia Díaz |
7 dakika 3 saniye 75 |
Çiftlerden ikisi W2x |
Romanya Nicoleta-Ancuţa Bodnar Simona Radiș |
6 dakika 49 s 84 |
Litvanya Donata Karalienė Milda Valčiukaitė |
6 dk 53 sn 33 |
İngiltere Holly Nixon Saskia Budgett |
6 dakika 55 s 13 |
Dört tepe W4- |
Hollanda Elisabeth Hogerwerf Karolien Florijn Ymkje Clevering Veronique Meester |
6 dakika 27 saniye 51 |
İrlanda Aifric Keogh Eimear Lambe Fiona Murtagh Emily Hegarty |
6 dakika 27 saniye 96 |
İngiltere Rowan McKellar Harriet Taylor Karen Bennett Rebecca Shorten |
6 dakika 31 saniye 27 |
Dörtlü W4x |
Hollanda Laila Youssifou Inge Janssen Olivia van Rooijen Nicole Beukers |
6 dakika 22 saniye 82 |
İngiltere Mathilda Hodgkins-Byrne Hannah Scott Charlotte Hodgkins-Byrne Lucy Glover |
6 dakika 23 saniye 24 |
Almanya Daniela Schultze Carlotta Nwajide Frieda Hämmerling Franziska Kampmann |
6 dakika 25 saniye 20 |
Sekiz W8 + |
Romanya Maria-Magdalena Rusu Viviana Iuliana Bejinariu Georgiana Dedu Maria Tivodariu Ioana Vrinceanu Amalia Bereș Mădălina Bereș Denisa Tîlvescu Daniela Druncea (coxswain) |
6 dakika 6 saniye 67 |
Hollanda Elsbeth Beeres Nika Vos Dieuwertje den Besten Marloes Oldenburg Hermijntje Drenth Tinka Offereins Aletta Jorritsma Karien Robbers Dieuwke Fetter (coxswain) |
6 dakika 9 saniye 98 |
Rusya Elena Daniliuk Elizaveta Kovina Ekaterina Potapova Anastasia Tikhanova Olga Zaruba Anna Karpova Ekaterina Sevostianova Elizaveta Kornienko Elizaveta Krylova (coxswain) |
6 dakika 14 saniye 40 |
Denemeler | Altın | Gümüş | Bronz | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Tek kürek PR1 erkekler PR1 M1x |
Roman Polianskyi | 9 dakika 22 saniye 58 | Benjamin pritchard | 9 dakika 34 s 06 | Marcus Klemp | 9 dakika 48 s 27 |
Tek kürek PR1 kadın PR1 W1x |
Birgit skarstein | 10 dakika 22 s 06 | Moran Samuel | 10 dakika 27 saniye 46 | Anna Sheremet | 10 dakika 46 s 66 |
Çiftlerden ikisi PR2 karışık PR2 Mix2x |
İngiltere Lauren Rowles Laurence Whiteley |
8 dakika 8 saniye 41 |
Hollanda Annika van der Meer Corné de Koning |
8 dakika 17 saniye 69 |
Fransa Perle Bouge Christophe Lavigne |
8 dakika 19 saniye 35 |
Coxswain PR3 karışık PR3 Mix4 + ile dört işaretçi |
İngiltere Ellen Buttrick Giedrė Rakauskaitė James C. Fox Oliver Stanhope Erin Kennedy (coxswain) |
6 dakika 52 s 14 |
Fransa Érika Sauzeau Antoine Jesel Rémy Taranto Margot Boulet Robin Le Barreau (coxswain) |
7 dakika 5 saniye 26 |
Ukrayna Olexandra Polianska Dariia Kotyk Stanislav Samoliuk Maksym Zhuk Yuliia Malasai (coxswain) |
7 dakika 12 saniye 84 |
Sıra | Ulus | Altın | Gümüş | Bronz | Toplam |
---|---|---|---|---|---|
1 | Britanya | 5 | 4 | 3 | 12 |
2 | İtalya | 3 | 3 | 2 | 8 |
3 | Hollanda | 2 | 4 | 3 | 9 |
4 | Romanya | 2 | 4 | 0 | 6 |
5 | Macaristan | 2 | 0 | 0 | 2 |
6 | Fransa | 1 | 2 | 2 | 5 |
7 | Almanya | 1 | 1 | 2 | 4 |
8 | İrlanda | 1 | 1 | 0 | 2 |
9 | Ukrayna | 1 | 0 | 2 | 3 |
10 | Rusya | 1 | 0 | 1 | 2 |
11 | Belarus | 1 | 0 | 0 | 1 |
Hırvatistan | 1 | 0 | 0 | 1 | |
Norveç | 1 | 0 | 0 | 1 | |
14 | Danimarka | 0 | 1 | 0 | 1 |
İsrail | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Litvanya | 0 | 1 | 0 | 1 | |
17 | Polonya | 0 | 0 | 2 | 2 |
18 | ispanya | 0 | 0 | 1 | 1 |
Estonya | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Moldova | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Sırbistan | 0 | 0 | 1 | 1 | |
İsviçre | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Toplam (22 ülke) | 22 | 22 | 22 | 66 |