Spor | Futbol |
---|---|
Organizatör (ler) | Reunion Futbol Ligi |
Sürümler | 47 inci |
Yerler) | Toplantı |
Tarihli | 2013 sezonu |
Denemeler | Toplamda 8 tur |
Siteler) | Katılan kulüplerin sahaları |
kazanan | SS Saint-Louisienne |
---|
Navigasyon
2013 futbol toplantının Kupası olan 47 inci rekabet baskısı.
Kulüp | Sonuç | Kulüp | yer | Tarih saat |
---|---|---|---|---|
Excelsior olarak | 6 -1 | Cilaos FC | Raphaël-Babet Stadyumu ( Saint-Joseph ) | 29 Haziran - 18:00 |
Domuzbalıkları gibi | 0- 1 | FC Kürekler | Saint-Leu Stadyumu ( Saint-Leu ) | 29 Haziran 20:00 |
CS Saint-André | 1- 2 | AJ Petite-Île | Baby-Larivière Stadyumu ( Saint-André ) | 29 Haziran 20:00 |
SS Saint-Louisienne | 4 -1 | AFC Orada dur | Théophile-Hoarau Stadyumu ( Saint-Louis ) | 29 Haziran 20:00 |
SS Joan of Arc | 4 -1 | Trois Bassins FC | Lambrakis Stadyumu ( Liman ) | 29 Haziran 20:00 |
ES Etang Salé | 0- 1 | JS Saint-Pierroise | Yüzüncü Stadyum ( L'Etang-Salé ) | 29 Haziran 20:00 |
FC arabelleği | 2 -0 | Saint-Denis FC | Stade Klébert Picard ( Le Tampon ) | 29 Haziran 20:00 |
CS Dynamo | 1- 2 ap | Oğlak OLARAK | Duparc Stadyumu ( Sainte-Marie ) | 29 Haziran 20:00 |
Sahiplik Olarak | 2 -1 | ACS Redoubt | Youri-Gagarin Stadyumu ( La Possession ) | 29 Haziran 20:00 |
Zeytin ağaçları | 0- 8 | ABD Stade Tamponnaise | Joffre Labenne Stadyumu ( Saint-Pierre ) | 30 Haziran, 15:30 |
ABD Sainte-Anne | 1 -0 | Eperon OLARAK | Marc Mintachy Stadyumu ( Saint-Benoît ) | 30 Haziran, 15:30 |
OCSA Leoparları | 2 -1 ap | ABD Benedictines | Baby-Larivière Stadyumu ( Saint-André ) | 30 Haziran, 15:30 |
ABD Sainte-Marienne | 2 -1 | ARC Kollu Tüfek | Duparc Stadyumu ( Sainte-Marie ) | 30 Haziran 16:00 |
AEFTC Etang Saint-Leu | 0- 2 | Sport Nehri | Saint-Leu ( Saint-Leu ) | 30 Haziran 16:00 |
SDEFA | 1- 2 ap | Sainte-Suzanne / Bagatelle Anlaşması | Jean-Ivoula Stadyumu ( Saint-Denis ) | 30 Haziran 16:00 |
Saint-Pauloise FC | 3 -0 | ES Arasında | Paul-Julius-Bénard Stadyumu ( Saint-Paul ) | 30 Haziran 16:30 |
Kulüp | Sonuç | Kulüp | yer | Tarih saat |
---|---|---|---|---|
SS Joan of Arc | 0- 1 | Excelsior olarak | Lambrakis Stadyumu ( Liman ) | 6 Temmuz 20:00 |
SS River Sport | 1- 3 ap | Saint-Pauloise FC | Théophile-Hoarau Stadyumu ( Saint-Louis ) | 6 Temmuz 20:00 |
FC Kürekler | 1- 2 ap | SS Saint-Louisienne | Paulo Brabant Stadyumu ( Les Avirons ) | 6 Temmuz 20:00 |
OCSA Leoparları | 2 -0 | AJ Petite-Île | Baby-Larivière Stadyumu ( Saint-André ) | 6 Temmuz 20:00 |
Sahiplik Olarak | 1 -0 | Sainte-Suzanne / Bagatelle Anlaşması | Youri-Gagarin Stadyumu ( La Possession ) | 6 Temmuz 20:00 |
FC arabelleği | 3 -0 | ABD Sainte-Marienne | Stade Klébert Picard ( Le Tampon ) | 6 Temmuz 20:00 |
ABD Sainte-Anne | 1- 2 | ABD Stade Tamponnaise | Marc Minatchy Stadyumu ( Sainte-Anne ) | 7 Temmuz, 15:30 |
JS Saint-Pierroise | 2 -0 | Oğlak OLARAK | Michel Volnay Stadyumu ( Saint-Pierre ) | 7 Temmuz - 16:00 |
Kulüp | Sonuç | Kulüp | yer | Tarih saat |
---|---|---|---|---|
Excelsior olarak | 1 -0 ap | FC arabelleği | Théophile-Hoarau Stadyumu ( Saint-Louis ) | 10 Ağustos 20:00 |
Saint-Pauloise FC | 0-0, 8- 9 sekme | SS Saint-Louisienne | Michel Volnay Stadyumu ( Saint-Pierre ) | 10 Ağustos 20:00 |
JS Saint-Pierroise | 3 -0 | OCSA Leoparları | Stade Klébert Picard ( Le Tampon ) | 11 Ağustos, 16:30 |
ABD Stade Tamponnaise | 0-0, 4- 5 sekme | Sahiplik Olarak | Paul-Julius-Bénard Stadyumu ( Saint-Paul ) | 11 Ağustos, 16:30 |
Kulüp | Sonuç | Kulüp | yer | Tarih saat |
---|---|---|---|---|
SS Saint-Louisienne | 3 -0 | Sahiplik Olarak | Paul-Julius-Bénard Stadyumu ( Saint-Paul ) | 7 Eylül 20:00 |
JS Saint-Pierroise | 1 -0 | Excelsior olarak | Théophile Hoarau Stadyumu ( Saint-Louis ) | 4 Ekim 20:30 |
3 Kasım 2013 17:00 GMT |
SS Saint-Louisienne | 2-1 | JS Saint-Pierroise | Stade Michel-Volnay , Saint-Pierre | |
Eric Farro 36 th , Hazem 39 th | Jean-Michel Fontaine 92 e | Tahkim: David Hoarau |