Spor | Futbol |
---|---|
Organizatör (ler) | Reunion Futbol Ligi |
Sürümler | 50 inci |
Yerler) | Toplantı |
Tarihli | 1 Temmuz 2016 - 30 Nisan 2017 |
Denemeler | Toplamda 7 tur |
Siteler) | Katılan kulüplerin sahaları |
kazanan | Sainte-Suzanne |
---|
Navigasyon
2016-2017 futbol toplantının Kupası olan 50 inci rekabet baskısı.
Kulüp | Sonuç | Kulüp | yer | Tarih saat |
---|---|---|---|---|
CS Saint-Gilles | 1 -0 | CS Dynamo | Grand Fonds stadyumu , Saint-Gilles | 17 Eylül Cumartesi - 20:00 |
AFC Orada dur | 4 -1 | AM Kayığı | Youri-Gagarin Stadyumu , La Possession | 17 Eylül Cumartesi - 20:00 |
ASC Corbeil | 3 -2 | FC Panonnais | Corbeil Stadyumu, Saint-Paul | 17 Eylül Cumartesi - 20:00 |
Saint-Pauloise FC | 2- 3 ap | ABD Sainte-Marienne | Paul-Julius-Bénard Stadyumu , Saint-Paul | 17 Eylül Cumartesi - 20:00 |
JCV Saint-Pierre | 2 -0 | JS Yenidünya Ağacı | Joffre Labenne Stadyumu , Saint-Pierre | 17 Eylül Cumartesi - 20:00 |
AEFC West | 1- 2 | ACS Redoubt | Jean-Pierre Sabiani Stadyumu, Saint-Paul | 17 Eylül Cumartesi - 20:00 |
ES Etang Salé | 4 -0 | FC arabelleği | Gilbert Delgard Stadyumu, L'Étang-Salé | 17 Temmuz Cumartesi - 20:00 |
SDEFA | 4 -0 | ASC Monako | Stade de la Redoute , Saint-Denis | 17 Eylül Cumartesi - 20:00 |
Charles de Foucauld | 2- 3 ap | OCSA Leoparları | Souprayenmestry Stadyumu, Saint-Paul | 18 Eylül Pazar - 13:45 |
CO Saint-Pierre | 1-0 | SC Bellepierre | Stade Michel-Volnay , Saint-Pierre | 09/18 Pazar - 15:00 |
AS Plakası | 2- 3 | FC Bagatelle | Stade le Plate, Saint-Leu | 09/18 Pazar - 15:00 |
JS İçi Boş Kol | 1-1, 4 -1 sekme | Grand Fond AS | Stade Sütyen Creux Le Tampon | 18 Eylül Pazar - 15:30 |
FC 17. Km | 0- 1 | AS Saint-Philippe | 17. Km Stadyumu, Le Tampon | 18 Eylül Pazar - 15:30 |
Sainte-Rose FC | 0- 1 | JS Piton Saint-Leu | Theresian Cadet Stadyumu , Sainte-Rose | 18 Eylül Pazar - 15:30 |
FC Parfin | 2 -0 | Brittany AS | Soune-Seyne Stadyumu , Saint-André | 09/18 Pazar - 16:00 |
Dionysos Gençler | 0- 4 | FC Ylang | Saint-Michel stadyumu, Saint-Denis | 09/18 Pazar - 16:00 |
Pierrefonds Sports | 0- 1 | AJ Petite-Île | Joffre Labenne Stadyumu , Saint-Pierre | 09/18 Pazar - 16:00 |
Saint-Denis FC | 12 -0 | OF İki Arası | Jean-Ivoula Stadyumu , Saint-Denis | 09/18 Pazar - 16:00 |
AJ Bambous Hattı | 1- 2 | Cambuston FC | Bamboo Line Stadyumu, Saint-Pierre | 09/18 Pazar - 16:00 |
AFC Saint-Laurent | 2 -1 | FC Paradise Hattı | Youri-Gagarin Stadyumu , La Possession | 09/18 Pazar - 16:00 |
AJS Batı | 6 -0 | Cilaos FC | Souprayenmesrty Stadyumu, Saint-Paul | 09/18 Pazar - 16:00 |
AJS Ravinoise | 0- 1 | ABD Tevelave | Tan-Rouge Stadyumu, Saint-Paul | 09/18 Pazar - 16:00 |
ASM Tüfek Kolu | 2- 3 | SS Joan of Arc | Jean-Allane Stadyumu , Saint-Benoît | 09/18 Pazar - 16:00 |
Excelsior olarak | 11 -0 | Guillaume olarak | Raphaël-Babet Stadyumu , Saint-Joseph | 10 Ekim Pazar - 16:00 |
Domuzbalıkları gibi | 1 -0 | Trois-Bassins FC | Christol Marivan Belediye Stadyumu , Saint-Leu | Cumartesi 8/10 - 20:00 |
SS Saint-Louisienne | 1 -0 | Oğlak OLARAK | Théophile Hoarau Stadyumu , Saint-Louis | Cumartesi 8/10 - 20:00 |
Jean-Petit FC | 2 -1 | JS Bellemène 2007 | Jean-Benoît Duchemann Stadyumu, Saint-Joseph | Pazar 09/10 - 15:30 |
RC Saint-Benoît | 1 -0 | AF Saint-Louis | Jean-Allane Stadyumu , Saint-Benoît | 19/10 Çarşamba - 20:30 |
Sainte-Suzanne | 5 -1 | AJS Saint Denis | Georges-Repiquet Stadyumu , Sainte-Suzanne | 21 Ekim Cuma - 20:30 |
ABD Bellemène Kano | 2 -1 | AD Vincendo Sport | Jean-Luc Natio Stadyumu, Saint-Paul | 22 Ekim Cumartesi - 20:00 |
ASC Grands Bois | 4 -0 | FC Kürekler | Maurice Gonneville Stadyumu , Grands Bois | 23 Ekim Pazar - 16:00 |
Tamponnaise olarak | 0- 1 | JS Saint-Pierroise | Stade Klébert Picard , Le Tampon | 22/11 Çarşamba - 20:30 |
Kulüp | Sonuç | Kulüp | yer | Tarih saat |
---|---|---|---|---|
Saint-Denis FC | 1 -0 | AFC Orada dur | Jean-Ivoula Stadyumu , Saint-Denis | 11 Eylül Çarşamba - 20:30 |
FC Parfin | 1-0 | ABD Bellemène Kano | Soune-Seyne Stadyumu , Saint-André | 10/11 Perşembe - 20:00 |
SDEFA | 2-1 | CS Saint-Gilles | Stade de la Redoute , Saint-Denis | 10/11 Perşembe - 20:00 |
ACS Redoubt | 0- 5 | AJ Petite-Île | Stade de la Redoute , Saint-Denis | Cumartesi 12/11 - 20:00 |
Sainte-Suzanne | 2-1 | FC Bagatelle | Georges-Repiquet Stadyumu , Sainte-Suzanne | Cumartesi 12/11 - 20:00 |
AFC Saint-Laurent | 2-2, 1-3 sekme | JCV Saint-Pierre | Youri-Gagarin Stadyumu , La Possession | Cumartesi 12/11 - 20:00 |
SS Joan of Arc | 3 -1 | ASC Grands-Bois | Lambrakis Stadyumu , Liman | Cumartesi 12/11 - 20:00 |
JS Piton Saint-Leu | 1-0 | CO Saint-Pierre | Saint-Leu Stadyumu , Saint-Leu | Cumartesi 12/11 - 20:00 |
SS Saint-Louisienne | 4-1 | ASC Corbeil | Théophile-Hoarau Stadyumu , Saint-Louis | Cumartesi 12/11 - 20:00 |
Jean-Petit FC | 2 -0 | ABD Tevelave | Raphaël-Babet Stadyumu , Saint-Joseph | Cumartesi 12/11 - 20:00 |
AS Saint-Philippe | 2-1 ap | FC Ylang | Mandanne Turpin Stadyumu, Saint-Philippe | Cumartesi 12/11 - 20:00 |
Cambuston FC | 0- 5 | RC Saint-Benoît | Baby-Larivière Stadyumu , Saint-André | Cumartesi 12/11 - 20:00 |
ABD Sainte-Marienne | 2-1 | AJS Batı | Duparc Stadyumu , Sainte-Marie | Cumartesi 12/11 - 20:00 |
JS İçi Boş Kol | 0- 2 | Domuzbalıkları gibi | Stade Klébert Picard , Le Tampon | Cumartesi 12/11 - 20:00 |
ES Etang Salé | 1- 3 | JS Saint-Pierroise | Théophile-Hoarau Stadyumu , Saint-Louis | 02/15 Çarşamba - 20:00 |
Excelsior olarak | 7 -0 | OCSA Leoparları | Raphaël-Babet Stadyumu , Saint-Joseph | 15 Şubat Çarşamba - 20:30 |
Açıklamalar : (1) D1P , (2) D2R , (3) D2D
Toplantı programları18 Şubat 2017 Cumartesi | Domuzbalıkları (1) | 1 - 0 | (3) FC Parfin | ||
20:00. |
Icaze 66 inci | ( 0 - 0 ) |
Stade belediyesi Christol Marivan , Saint-Leu Hakem: Stéphane Sautron |
19 Şubat 2017 Pazar | Sainte-Suzanne (1) | 1 - 0 | (3) AFC Saint-Laurent | ||
16:00. |
Youssouf 85 inci | ( 0 - 0 ) |
Georges Repiquet Stadium , Sainte-Suzanne Seyirci: 68 Hakem: Bruno Fontaine |
22 Şubat 2017 Çarşamba | JS Piton Saint-Leu (1) | 4 - 0 | (2) Saint-Philippe AS | ||
öğleden sonra 8:30. |
Ornana 85 inci Mailly 47 inci Férard 52 e A.Bluker 69 inci |
( 1-0 ) |
Paulo-Brabant Stadyumu , Les Avirons Hakem: Steeve Dubec |
25 Şubat 2017 Cumartesi | RC Saint-Benoît (1) | 3 - 2 ap | (1) Excelsior olarak | ||
20:00. |
Biakolo 11 e Arive 102 e A. Boyer 109 e |
( 1-1 ) | El-Madaghri 24 inci , 103 üncü |
Stade Jean-Allane , Saint-Benoît Hakem: Fabrice Komutanı |
25 Şubat 2017 Cumartesi | SS Joan of Arc (1) |
2 - 2 2 - 1 sekme |
(1) ABD Sainte-Marienne | ||
20:00. |
Lagourde 11 inci Permal 27 inci |
( 2-1 ) |
Yvan 20 inci Gladyson 84 inci |
Lambrakis Stadyumu , Le Port Tahkim: Frédéric Bureau |
|
Hedef üzerinde Atışlar 2-1 |
25 Şubat 2017 Cumartesi | JS Saint-Pierroise (1) | 8 - 0 | (3) Jean-Petit FC | ||
20:00. |
Loricourt 17 e , 27 e , 31 e Ponti 46 e (kalem) , 74 e Fontaine 52 e Bador 64 e Vardapin 88 e |
( 3 - 0 ) |
Stade Michel-Volnay , Saint-Pierre Seyirci: 210 Hakem: Thierry Juan |
26 Şubat 2017 Pazar | AJ Küçük Boy (1) | 2-1 | (1) SS Saint-Louisienne | ||
öğleden sonra 3:30. |
Volnay 32 e (kalem) Dorilas 82 e (kalem) |
( 1-0 ) | Zadi 54 th (kalem) |
Stade Gaby-Folio , Petite-Île Seyirci: 130 Hakem: Marius Quenet |
26 Şubat 2017 Pazar | SDEFA (1) | 1 - 0 ap | (1) Saint-Denis FC | ||
16:00. |
Morney 110 e | ( 0 - 0 ) |
Stade Jean-Ivoula , Saint-Denis Hakem: Eric Chassan |
Açıklamalar : (1) D1P
Toplantı programları29 Mart 2017, Çarşamba | Sainte-Suzanne (1) | 3-0 | (1) RC Saint-Benoît | ||
öğleden sonra 8:30. |
N'Suki 71 e Turpin 79 e Boya 86 e |
( 0-0 ) |
Baby-Larivière Stadyumu , Saint-André Hakem: Steeve Dubec |
29 Mart 2017, Çarşamba | SS Joan of Arc (1) |
1-1 4-1 sekmesi |
(1) SDEFA | ||
öğleden sonra 8:30. |
Chelbon 55 inci | ( 0-0 ) | 50 inci Martin |
Stade belediyesi Christol Marivan , Saint-Leu Hakem: Bruno Fontaine |
|
4-1. Kaleye yapılan şutlar |
29 Mart 2017, Çarşamba | AJ Küçük Boy (1) | 2-1 ap | (1) JS Saint-Pierroise | ||
öğleden sonra 8:30. |
Ragos 116 inci Dorilas 118 inci |
( 0-0 ) | 120 e Brüt |
Théophile Hoarau Stadium , Saint-Louis Hakem: Stéphane Sautron |
29 Mart 2017, Çarşamba | JS Piton Saint-Leu (1) | 0-3 | (1) Marsouins OLARAK | ||
öğleden sonra 8:30. |
( 0-1 ) |
25 e Moriscot 83 e Adda 90 + 1 e Digo |
Youri-Gagarin Stadyumu , La Possession Tahkim: Didier Ringuin |
Açıklamalar : (1) D1R
Toplantı programları23 Nisan 2017 Pazar | Sainte-Suzanne (1) | 2-1 ap | (1) SS Joan of Arc | ||
öğleden sonra 3:30. |
N'Suki 89 inci (kalem ) 97 inci | ( 0 - 0 ) | Rogin 68 inci |
Stade Paul-Julius Bénard , Saint-Paul Seyirci: 953 Hakem: Frédéric Ferrère |
23 Nisan 2017 Pazar | AJ Küçük Boy (1) | 0 - 1 ap | (1) Marsouins OLARAK | ||
15:00. |
( 0 - 0 ) | Adda 105 inci |
Stade Michel Volnay , Saint-Pierre Seyirci: 449 Hakem: Marius Quenet |
Açıklamalar : (1) D1R
30 Nisan 2017 Pazar | Domuzbalıkları (1) |
1 - 1 3 - 5 sekme |
(1) Sainte-Suzanne AS | ||
15:15 |
Sully Brains 16 inci | ( 0-1 ) | Loïc Myrthe 58 inci |
Stade Michel Volnay , Saint-Pierre Seyirci: 998 Hakem: Fabrice Komutanı |
|
Mersin Phejar Zamy İyi |
3. - 5. Hedefteki Şutlar |
N'Suki Nirlo Morel Youssouf Claire |