Etkinlik ilerledikçe metin değişebilir, güncel olmayabilir ve perspektiften yoksun olabilir. Kaynaklarınızı belirterek
katılmaktan çekinmeyin .
Bu sayfa en son 26 Temmuz 2021, 01:27'de düzenlendi.
Spor | Kürek |
---|---|
Organizatör(ler) | CIO |
düzenleme | 28 inci |
Yerler) | Tokyo |
Tarihli | itibaren 24 Temmuz 2021 ile 30 Temmuz 2021 |
Siteler) | Deniz Ormanı Su Yolu (tr) |
Navigasyon
Erkekler olay Eight ait 2020 Yaz Olimpiyatları'nda yer Tokyo'da düzenlenen Deniz Orman Su yolu (in) 2430 Temmuz 2021.
Programlar Tokyo saatine göredir ( UTC + 09:00 ).
Tarihli | Zaman | Kule |
---|---|---|
24 Temmuz 2021 Cumartesi | 11:40 | Dizi |
28 Temmuz 2021 Çarşamba | 12.50 | Taslak |
30 Temmuz 2021 Cuma | 10:25 | Final B Final A |
Her serideki ilk tekne A finaline hak kazanır, diğerleri repesaj'a gider.
Seri 1Rütbe | koridor | Kürekçi | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 |
Johannes Weissenfeld Laurits Follert Olaf Roggensack Torben Johannesen Jakob Schneider Malta Jakschik Richard Schmidt Hannes Ocik Martin Sauer |
Almanya | 5:28:95 | KG |
2 | 4 |
Benjamin Davison Justin En İyi Daniel Miklasevich Austin Hack Alexander Richards Nicholas Mead John Harrity Liam Corrigan Julian Venonsky |
Amerika Birleşik Devletleri | 5:30:57 | r |
3 | 2 |
Alexandru Chioseaua Florin Lehaci Constantin Radu Sergiu Bejan Vlad Aicoboae Constantin Adam Florin Arteni Ciprian Huc Adrian Munteanu |
Romanya | 5:39:84 | r |
4 | 3 |
Nicholas Lavery Joseph O'Brien Joshua Booth Simon Keenan Nicholas Purnell Timothy Masters Angus Dawson Angus Widdicombe Stuart Sim |
Avustralya | 5:43:66 | r |
Rütbe | koridor | Kürekçi | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2 |
Bjorn van den Ende Ruben Knab Jasper Tissen Simon van Dorp Maarten Hurkmans Bram Schwarz Mechiel Versluis Robert Luecken Eline Berger |
Hollanda | 5:30:66 | KG |
2 | 1 |
Thomas Mackintosh Hamish Bond Tom Murray Michael Fren Daniel Williamson Phillip Wilson Shaun Kirkham Matt Macdonald Sam Bosworth |
Yeni Zelanda | 5:32:11 | r |
3 | 3 |
Josh Bugajski Jacob Dawson Tom George Mohamed Sbihi Charles Elwes Oliver Wynne-Griffith James Rudkin Tom Ford Henry Fieldman |
Britanya | 5:34:40 | r |
İlk dört tekne A finaline katılmaya hak kazanır, sonuncusu elenir.
Rütbe | koridor | Kürekçi | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
1 | ????? | KG | |||
2 | ????? | KG | |||
3 | ????? | KG | |||
4 | ????? | KG | |||
5 | ????? |
Rütbe | koridor | Kürekçi | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
1 | |||||
2 | |||||
3 | |||||
4 | |||||
5 | |||||
6 |