ITF Erkekler Pisti 2017

ITF Erkekler Devre 2017 2017 sezonu erkek tenis devresi tarafından düzenlenen ITF . ATP World Tour ve ATP Challenger Tour'dan sonra profesyonel tenis devrelerinin en alt kademesini temsil ediyor . Onu oluşturan turnuvalara genellikle Vadeli İşlemler denir  ; 15.000 ABD Doları veya 25.000 ABD Doları vardır  ve konaklama içerebilir veya içermeyebilir.

Turnuva bonusları ve bağışları

Vadeli işlem turnuvaları , ATP sıralaması için puan dağıtır .

2017'de dağıtılan puanlar
Turnuva Kategorisi V F DF QF T2 T1
Vadeli İşlemler 25.000 $  + H 35 20 10 4 1 0
Vadeli İşlemler 25.000 $  27 15 8 3 1 0
Vadeli İşlemler 15.000  $ 18 10 6 2 1 0

Sonuçlar

Ocak

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
2 Ocak F1, Los Angeles Zor 25.000 $ Mackenzie mcdonald Carl Söderlund 6-4, 6-0
F1, Hong Kong Zor 15.000 $ Bai Yan Takuto Niki 6-1, 6-4
9 Ocak F2, Uzun Plaj Zor 25.000 $ Marcos Giron Collin Altamirano 7-6 3 , 6-1
F1, Bagnoles-de-l'Orne Kil (int.) 15.000 $ Maxime Hamou Sabit Lestienne 3-6, 6-4, 6-3
F1, Schwieberdingen Halı (int.) 15.000 $ Evgeny Karlovski Yaraslav Şyla 2-6, 6-4, 6-4
F1, Hammamet kil 15.000 $ Atilla Balazs Ivan Nedelko 6-3, 6-1
F1, Antalya Zor 15.000 $ Kamil Majchrzak liam geniş 5-7, 6-3, 6-3
F3, Plantasyon kil 15.000 $ Roberto Cid Subervi Felix Auger-Aliassime 6 4 -7, 7-6 3 , 6-0
16 Ocak F1, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Aldin Setkiç Kerim Muhammed Maamoun 6-3, 7-5
F2, Bressuire Sert (int.) 15.000 $ Gleb Sakharov Gregory Jack 6-3, 6-3
F2, Kaarst Halı (int.) 15.000 $ Elmar Ejupović Oscar Otte 7-6 4 , 6 3 -7, 6-4
F1, Manacor kil 15.000 $ Jaume Munar Ricardo Ojeda Lara 6-3, 6-3
F2, Hammamet kil 15.000 $ João Domingues Gonçalo Oliveira 2-6, 6-4, 6-3
F2, Antalya Zor 15.000 $ Aleksandr Lazov Tallon Griekspoor 6-4, 2-6, 7-6 5
F4, Gündoğumu kil 15.000 $ Miomir Kecmanović Christian Lindell 6-2, 6-2
23 ocak F3, Nussloch Halı (int.) 25.000 $ Paspaslar Moralama Daniel Masur 7-6 5 , 7-6 5
F1, Aktioube Sert (int.) 25.000 $ Vaclav Şafránek Vladyslav Manafov 7-6 5 , 7-6 2
F2, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Roma barbosa Jules Okala 7-6 1 , 6-4
F3, Veigy-Foncenex Halı (int.) 15.000 $ Hugo Grenier Clement Geens 6-3, 6-4
F2, Manacor kil 15.000 $ Ricardo Ojeda Lara Pedro Önbellek 6-4, 6-3
F3, Hammamet kil 15.000 $ João Domingues marco bortolotti 6-4, 3-6, 6-1
F3, Antalya Zor 15.000 $ Cem İlkel Tallon Griekspoor 6-4, 1-0 ab.
F5, Weston kil 15.000 $ Hugo delien Dominik Köpfer 6-2, 7-5
30 Ocak F2, Aktioube Sert (int.) 25.000 $ Danilo Petroviç Andriej Kapari 6-1, 6 2 -7, 6-3
F3, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Kerim Muhammed Maamoun Aldin Setkiç 6-2, 7-6 1
F1, Glasgow Sert (int.) 15.000 $ Filip Horanskı Hugo Grenier 6-2, 6-3
F3, Paguera kil 15.000 $ Stefano Travaglia Pedro Martinez Portero 7-5, 6-1
F4, Hammamet kil 15.000 $ Marc Giner Kristijan Mesaroš 6-1, 6-1
F4, Antalya Zor 15.000 $ Milan Driniç Peter Kobelt 2-6, 6-4, 6-4
F6, Palmiye Sahili kil 15.000 $ Tommy Paul Renta Tokuda 6-3, 4-6, 6-3

Şubat

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
6 Şubat F1, Oberentfelden Halı (int.) 25.000 $ Matteo berrettini Laurent Lokoli 6-2, 6-4
F4, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Jonas Luetjen Gleb Sakharov 7-6 3 , 7-5
F2, Tipton Sert (int.) 15.000 $ Oscar Otte David guez 7-5, 6-3
F1, Cakarta Zor 15.000 $ Chen Ti güneş fajing 7-6 4 , 6-3
F4, Paguera ( Mallorca ) kil 15.000 $ Jaume Munar Mario Vilella Martinez 3-6, 6-4, 6-1
F5, Hammamet kil 15.000 $ Ljubomir Čelebić Marc Giner 6-3, 6-2
F5, Antalya Zor 15.000 $ Sebastian ofner Michal Konečný 3-6, 6-1, 6-2
13 Şubat F2, Bellevue Halı (int.) 25.000 $ Daniel Altmaier Tim Pütz 7-5, 7-6 5
F1, Anning kil 15.000 $ Jose statham marco bortolotti 4-6, 6-2, 7-6 4
F5, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Kerim Muhammed Maamoun Artem Smirnov 6-4, 6-2
F3, Shrewsbury Sert (int.) 15.000 $ Oscar Otte Marcus Willis 7-5, 7-6 4
F1, Çandigar Zor 15.000 $ Yuki bhambri N. Sriram Balaji 6-2, 6-2
F2, Cakarta Zor 15.000 $ Sebastian taraftarı kelly 6-3, 6-3
F5, Murcia kil 15.000 $ Ricardo Ojeda Lara Daniel Muñoz de la Nava 6 3 -7, 6-2, 7-6 3
F6, Hammamet kil 15.000 $ Tomislav Brkiç Kristijan Mesaroš 6-1, 4-1 ab.
F6, Antalya Zor 15.000 $ Marc Sieber Benjamin kilidi 6-3, 7-6 5
F7, Orlando kil 15.000 $ Michael Linzer Facundo Argüello 6-3, 6-0
20 Şubat F2, Anning kil 15.000 $ yang tsung-hua Jose statham 2-6, 6-4, 7-6 7
F6, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Benjamin bonzi Patrik Nema 7-5, 7-6 4
F2, Jorhat Zor 15.000 $ N. Sriram Balaji Vişnu Vardhan 6-2, 7-6 1
F3, Cakarta Zor 15.000 $ Sebastian taraftarı Alexandre müller 6-1, 6-3
F6, Cornellà Zor 15.000 $ Roberto Ortega Olmedo'nun fotoğrafı. Oriol Roca Batalla 6-4, 6-3
F7, Hammamet kil 15.000 $ Stefano Travaglia Tomislav Brkiç 6 7 -7, 6-3, 6-3
F7, Antalya Zor 15.000 $ Altuğ Çelikbilek İskender Lazov 4-6, 7-6 5 , 6-4
F8, Hint Limanı Sahili kil 15.000 $ Andrea Collarini Corentin Denolly 7-5, 7-6 6
27 Şubat F1, Gatineau Sert (int.) 25.000 $ Denis Shapovalov Gleb Sakharov 6-2, 6-4
F4, Lille Sert (int.) 25.000 $ Mikael ymer Zandschulp'tan Botic minibüsü 6-2, 6-3
F2, Otuz Halı (int.) 25.000 $ Matteo viyola Yannick Jankovits 7-6 6 , 6-0
F3, Anning kil 15.000 $ Wu yibing Danilo Petroviç 6-4, 7-6 6
F7, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Kerim Muhammed Maamoun Alex Molcan 6-0, 6-3
F3, Guwahati Zor 15.000 $ Sasi Kumar Mukund Sami dizginleri 6-3, 2-6, 6-4
F1, Vale Do Lobo Zor 15.000 $ Ricardo Ojeda Lara Joao Monteiro 6-3, 6-1
F8, Hammamet kil 15.000 $ Miljan Zekiç Tomislav Brkiç 6 7 -7, 6-3, 6-4
F8, Antalya Zor 15.000 $ Dmitry Popko Anıl Yüksel 6-1, 6-2
F9, Orlando kil 15.000 $ dominik kopfer Tommy Paul 4-6, 6-3, 7-5

Mart

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
6 Mart F1, Mildura çim 25.000 $ kelly Bradley Mousley 4-6, 6-4, 7-6 4
F2, Sherbrooke Sert (int.) 25.000 $ Felix Auger-Aliassime Gleb Sakharov 3-6, 6-3, 6-4
F1, Rovinj kil 15.000 $ Baba Riba Alexey Vatutin 6-3, 6-0
F8, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Aldin Setkiç Ugo Humbert 6-3, 6-4
F5, Toulouse Sert (int.) 15.000 $ David guez Fabien Reboul 6-3, 6-4
F1, Kandiye Zor 15.000 $ Michal Konečný vaftizci krep 6-4, 4-6, 6-2
F4, Bhilai Zor 15.000 $ Prajnesh Gunneswaran N. Sriram Balaji 6-4, 6-2
F3, Basiglio Sert (int.) 15.000 $ Alessandro Bega Viktor Galoviç 3-6, 6-3, 6-4
F1, Nishitama Zor 15.000 $ Yusuke Takahashi Takuto Niki 7-5, 6-3
F2, Faro Zor 15.000 $ Yannick Mertens Lucas Miedler 6-4, 6-2
F9, Hammamet kil 15.000 $ Oriol Roca Batalla Gonçalo Oliveira 6-1, 6-4
F9, Antalya kil 15.000 $ jay clarke Alexis Musialek 6-2, 6-4
13 Mart F2, Kanberra kil 25.000 $ Marc Polmans Blake motifi 7-6 2 , 3-6, 6-4
F10, Bakersfield Zor 25.000 $ Dmitry Popko Kimmer coppejans 6-3, 7-6 6
F2, Porec kil 15.000 $ Riccardo Bellotti Zdeněk Kolář 6-4, 6-3
F9, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Nicolaas Scholtz Aldin Setkiç 7-6 5 , 6-3
F6, Poitiers Sert (int.) 15.000 $ Oscar Otte Remi Boutillier 6-4, 6-4
F2, Kandiye Zor 15.000 $ Yaraslav Şyla Vit Kopřiva 6-3, 6-3
F5, Bangalore Zor 15.000 $ N. Sriram Balaji Prajnesh Gunneswaran 2-6, 6-3, 6-4
F1, Ramat Ha-Sharon Zor 15.000 $ Enzo Couacaud Edan Leşem 6-4, 6-4
F4, Sondrio Sert (int.) 15.000 $ Petr Michnev salvatore caruso 7-6 3 , 6-4
F2, Nishitokyō Zor 15.000 $ Maks Purcell Yusuke Takahashi 7-5, 7-6 8
F3, Loule Zor 15.000 $ Roberto Ortega Olmedo'nun fotoğrafı. João Domingues 6-2, 6-4
F7, Javea kil 15.000 $ Pedro Önbellek Bernabe Zapata Miralles 6-3, 6-3
F10, Hammamet kil 15.000 $ Oriol Roca Batalla Stefano Travaglia 7-6 3 , 1-6, 6-0
F10, Antalya kil 15.000 $ Vaclav Şafránek Pedro Sakamoto 6-3, 6-3
20 Mart F3, Kanberra kil 25.000 $ Marc Polmans baş belası zehirler 6 5 -7, 7-6 1 , 6-4
F5, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ Marco Cecchinato Andrea Basso 6-4, 6-1
F11, Calabasas Zor 25.000 $ Sebastian taraftarı Bradley Klahn 6-3, 6-2
F1, Manama Zor 15.000 $ Tallon Griekspoor Michal Konečný 6-4, 6-4
F3, Umag kil 15.000 $ Yannick Vandenbulcke Naoki Nakagawa 6-1, 6-2
F10, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Kerim Muhammed Maamoun Marek Gengel 6-4, 6-2
F7, Villers-les-Nancy Sert (int.) 15.000 $ Maxime Tabatruong Albano Olivetti 4-6, 7-6 5 , 6-4
F3, Kandiye Zor 15.000 $ Marek Jaloviec Marcelo Tomás Barrios Vera 6-2, 7-5
F6, Üçgen kil 15.000 $ Prajnesh Gunneswaran N. Sriram Balaji 7-5, 6-3
F2, Ramat Ha-Sharon Zor 15.000 $ Enzo Couacaud Edan Leşem 7-5, 6-1
F3, Kofu Zor 15.000 $ Takuto Niki Shane Vinsant 6-4, 4-0 ab.
F8, Yeniden kil 15.000 $ Javier Marti Ivan Gakhov 6-3, 6-4
F11, Hammamet kil 15.000 $ Alexis Musialek Corentin Denolly 6-1, 7-5
F11, Antalya kil 15.000 $ Marvin netuschil Cem İlkel 5-7, 7-5, 6-1
27 Mart F6, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ Vaclav Şafránek Lorenzo Giustino 7-6 2 , 6 7 -7, 7-5
F9, Madrid kil 25.000 $ Stefano Travaglia Yannick Maden 6-1, 6-2
F2, Manama Zor 15.000 $ mick ders Viktor durasoviç 7-5, 7-6 4
F4, Opatija kil 15.000 $ Laslo Djere Zdeněk Kolář 7-5, 6-4
F11, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Kerim Muhammed Maamoun Marek Gengel 6-4, 3-6, 6-4
F4, Kandiye Zor 15.000 $ lenny hampel Andrés Artunedo 6-2, 6-2
F4, Cakarta Zor 15.000 $ brydan klein Christopher Rungkat 4-6, 6-2, 7-6 5
F3, Tel Aviv-Yafa Zor 15.000 $ Edan Leşem Matías Franco Descotte 6-4, 6-1
F4, Tsukuba Zor 15.000 $ Yusuke Takahashi Takuto Niki 6-2, 6-2
F4, Lizbon Zor 15.000 $ Hubert Hurkacz João Domingues 7-5, 6-1
F12, Hammamet kil 15.000 $ Pol Toledo Bagué Lamine Ouahab 2-6, 7-6 7 , 6-3
F12, Antalya kil 15.000 $ Ivan Nedelko Julien Cagnina 6-2, 2-6, 6-4

Nisan

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
3 Nisan F4, Luzhou Zor 25.000 $ Li Zhe Shuichi Sekiguchi 6-3, 6-0
F7, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ salvatore caruso Andrea Collarini 7-5, 6-3
F10, Madrid kil 25.000 $ Pedro Önbellek Ivan Gakhov 6-3, 6-3
F12, Memphis Zor 25.000 $ Jared Hiltzik Takanyi Garanganga 6-3, 6-3
F12, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Filip Peliwo Aldin Setkiç 2-6, 6-3, 6-3
F5, Kandiye Zor 15.000 $ Petr Michnev Benjamin bonzi 6-2, 7-5
F5, Cakarta Zor 15.000 $ Chen Ti brydan klein 3-6, 7-6 2 , 6-3
F5, Kashiwa Zor 15.000 $ Tatsuma Ito masato shiga 6-4, 6-2
F5, Quinta Da Marinha ( Cascais ) kil 15.000 $ Gerard Granoller makoto ochi 6-1, 6-3
F1, Doha Zor 15.000 $ Daniel Altmaier Antoine Escoffier 6-4, 6-3
F13, Hammamet kil 15.000 $ Geoffrey Blancaneaux Cristian Carli 4-6, 6-3, 6-0
F13, Antalya kil 15.000 $ Alexis Musialek Juan Pablo Varillas 6-3, 6 5 -7, 7-6 1
10 Nisan F5, Luzhou Zor 25.000 $ güneş fajing Bradley Mousley 7-6 2 , 6-2
F13, Küçük Kaya Zor 25.000 $ Brayden Schnur Philip Bester 7-6 4 , 6-1
F13, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Aldin Setkiç Gleb Sakharov 3-6, 6-2, 6-0
F6, Cakarta Zor 15.000 $ Chen Ti Maks Purcell 6-3, 6-4
F8, Santa Margherita Di Pula kil 15.000 $ Yannick Maden Andrea Collarini 2-6, 6-1, 6-3
F3, Çimkent kil 15.000 $ Mario Vilella Martinez Zdeněk Kolář 6-4, 3-6, 6-0
F6, Porto kil 15.000 $ Daniel Dutra da Silva João Domingues 6-2, 3-6, 6-4
F2, Doha Zor 15.000 $ Antoine Escoffier Daniel Altmaier 6-2, 6 2 -7, 6-4
F14, Hammamet kil 15.000 $ Christopher Heyman Jules Okala 6-4, 6-3
F14, Antalya kil 15.000 $ Marsel İlhan Mate Deliç 6-2, 7-5
17 Nisan F9, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ salvatore caruso Guilherme Clezar 6-3, 6-3
F1, Buhara Zor 25.000 $ Egor Gerasimov Dmitry Popko 6-1, 7-5
F14, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Filip Peliwo Issam Haitham Taweel 6-3, 6-3
F8, La Grande-Motte Zor 15.000 $ David guez Yanais Laurent 6-4, 7-5
F4, Çimkent kil 15.000 $ Danilo Petroviç Zdeněk Kolář 7-6 3 , 6-3
F7, Carcavelos ( Cascais ) kil 15.000 $ João Domingues Maxime Chazal 6-3, 6-1
F3, Doha Zor 15.000 $ Lucas Miedler Jonas Merckx 6-3, 6-3
F15, Hammamet kil 15.000 $ Matteo viyola Hernan Casanova 6-4, 6-3
F15, Antalya kil 15.000 $ Martin Cuevas Mate Deliç 4-6, 6-4, 6-1
F14, Portakal Parkı kil 15.000 $ felipe mantilla Calvin hemery 6-2, 6-4
24 Nisan F9, Öfkeler Kil (int.) 25.000 $ Gleb Sakharov Geoffrey Blancaneaux 6-4, 6-4
F10, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ Christian Lindell Lloyd harris 6-4, 6-1
F2, Karçi Zor 25.000 $ Sanjar Fayziev Egor Gerasimov 7-6 4 , 5-7, 7-6 5
F15, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Filip Peliwo Moez Echargui 6-3, 6-4
F4, Ramat Gan Zor 15.000 $ Edan Leşem Paspaslar Moralama 6-3, 5-5 ab.
F5, Çimkent kil 15.000 $ Ivan Gakhov Mario Vilella Martinez 6-3, 6-2
F11, Majadahonda kil 15.000 $ Javier Marti Daniel Dutra da Silva 6-3, 6-0
F16, Hammamet kil 15.000 $ Pedro Martinez Portero Lamine Ouahab 6-3, 6-3
F16, Antalya kil 15.000 $ Martin Cuevas Marsel İlhan 4-6, 6-4, 6-2
F15, Vero Sahili kil 15.000 $ Calvin hemery Sam riffice 6-3, 6-1

Mayıs

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
1 st Mayıs F1, Abuja Zor 25.000 $ Brayden Schnur Fabiano de Paula 7-6 2 , 6-4
F12, Lleida kil 25.000 $ Pedro Martinez Portero Gerard Granoller 6-3, 5-7, 6-4
F10, Şişman kil 15.000 $ Corentin Moutet Alexander Müller 6-4, 6-3
F5, dönüm Zor 15.000 $ David guez igor smilansky 6-1, 6-2
F11, Santa Margherita Di Pula kil 15.000 $ Adrian koruyucu Marc Polmans 6-3, 6-2
F2, Villahermosa Zor 15.000 $ kevin kral Ivan Endara 7-5, 7-5
F17, Hammamet kil 15.000 $ Benjamin bonzi Juan Ignacio Galarza'nın fotoğrafı. 6 4 -7, 6-0, 6-1
F17, Antalya kil 15.000 $ Dennis Novak Juan Pablo Varillas 6-2, 6-2
F16, Tampa kil 15.000 $ Facundo Mena kachi uchida 6-4, 6 4 -7, 6-0
8 Mayıs F12, Napoli kil 25.000 $ Juan Pablo Ficovich Oğlan Westerhof 6-3, 6-4
F2, Abuja Zor 25.000 $ pedja krstin Calvin hemery 6-2, 6-4
F1, Karlskrona kil 25.000 $ Jan Choinski Hugo delien 7-5, 4-6, 6-2
F1, Sozopol Zor 15.000 $ Albano Olivetti Dimitar Kuzmanov 6-4, 7-6 5
F6, Vuhan Zor 15.000 $ Wang Çuhan Wishaya Trongcharoenchaikul 6 6 -7, 6-4, 6-4
F1, Balatonalmádi kil 15.000 $ Atilla Balazs David seçici 6-4, 6-4
F6, dönüm Zor 15.000 $ Edan Leşem Ben Patael 6-3, 6-3
F3, Cordoba Zor 15.000 $ Nicolaas Scholtz Ivan Endara 6-4, 6-3
F13, Valldoreix kil 15.000 $ Pedro Önbellek orlando luz 6-2, 6-1
F18, Hammamet kil 15.000 $ Michael Linzer Thomas Brechemier 6-2, 6-3
F18, Antalya kil 15.000 $ Dennis Novak Marc Sieber 6-4, 6-4
F1, Çerkassi kil 15.000 $ Frederico Ferreira Silva'nın fotoğrafı. Artem Smirnov 6-1, 6-2
15 Mayıs F7, Vuhan Zor 25.000 $ kelly Marcos Giron 7-6 4 , 7-6 6
F3, Abuja Zor 25.000 $ Calvin hemery Christopher Diaz Figueroa 6 2 -7, 6-3, 6-1
F2, Bastad kil 25.000 $ Hugo delien Yannick Vandenbulcke 6-4, 5-7, 6-2
F1, Prag kil 15.000 $ Julian Lenz Juraj Masar 6-2, 6-3
F2, Zamárdi kil 15.000 $ Nicola Kuhn Atilla Balazs 6-4, 6-0
F7, Herzliya Zor 15.000 $ Filip Peliwo Edan Leşem 4-6, 6-1, 7-6 5
F13, Vigevano kil 15.000 $ Andrea Collarini Gianni Mina 6-4, 6-1
F4, Monterrey Zor 15.000 $ marcel felder Manuel Sanchez 3-6, 6-4, 6-4
F1, Bükreş kil 15.000 $ Nicolae Frunza Sam riffice 6-3, 6-3
F14, Kurban kil 15.000 $ Rafael Matos Pedro Önbellek 4-6, 6-0, 1-0 ab.
F19, Hammamet kil 15.000 $ Mariano Kestelboim Miguel Semler 6-2, 6-1
F19, Antalya kil 15.000 $ Thomas Statzberger Sebastian prechtel 6-4, 5-7, 6-2
F2, Çerkassi kil 15.000 $ Riccardo bonadio Carlos Boluda-Purkiss 6-3, 6-1
22 Mayıs F8, Fuzhou Zor 25.000 $ Marcos Giron Alexander Sarkisyan 7-5, 6-4
F2, Bacau kil 25.000 $ Goncalo Oliveira sumit nagal 3-6, 6-3, 6-0
F1, Doboj kil 15.000 $ Fabrizio Ornago Nino Serdarušić 3-1 ab.
F2, Çoğu kil 15.000 $ Julian Lenz Jan Mertl 4-6, 6-2, 6-2
F3, Zalaegerszeg kil 15.000 $ Pascal Meis Filip Horanskı 6-3, 6-4
F8, Netanya Zor 15.000 $ Filip Peliwo Dekel Bar 6-3, 7-5
F14, Fraskati kil 15.000 $ Gonzalo Escobar Viktor Galoviç 6-1, 6-2
F1, Singapur Zor 15.000 $ Hiroyasu Ehara kelly 6-3, 6-3
F15, Santa Margarida de Montbui Zor 15.000 $ Joao Monteiro Jaume Munar 7-6 5 , 7-5
F20, Hammamet kil 15.000 $ Andre Gaspar Murta Mariano Kestelboim 6-3, 3-6, 6-4
F20, Antalya kil 15.000 $ Miomir Kecmanović Alessandro petron 6-0, 6-4
F3, Çerkassi kil 15.000 $ Denys Mylokostov Carlos Boluda-Purkiss 6-1, 4-6, 6-1
29 Mayıs F9, Luan Zor 25.000 $ Alexander Sarkisyan Zhang zhizhen 6-2, 6-1
F6, Karuizawa kil 25.000 $ Yusuke Takahashi Shintaro Imai 6-2, 6-2
F3, Andican Zor 25.000 $ Sanjar Fayziev N. Sriram Balaji 6-3, 6-3
F3, Brčko kil 15.000 $ Tomislav Brkiç evan kral 7-6 7 , 6-3
F3, Jablonec ve Nisou kil 15.000 $ Bruno Sant'Anna Jan Mertl 6-1, 6-4
F15, Reggio Emilia kil 15.000 $ Yannick Maden Gianni Mina 6-4, 4-6, 6-1
F1, Sangju Zor 15.000 $ Daniel Nguyen Hong Seong-chan 6-4, 5-7, 6-2
F2, Singapur Zor 15.000 $ ramkumar ramazan Raymond Sarmiento 6-2, 6-2
F21, Hammamet kil 15.000 $ Cristian Rodriguez Elliot Benchetrit 7-5, 6-4
F21, Antalya kil 15.000 $ Julien Cagnina Miomir Kecmanović 6-3, 6-4

Haziran

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
5 Haziran F16, Huelva kil 25.000 $ Atilla Balazs Ricardo Ojeda Lara 6-3, 1-6, 7-5
F4, Namangan Zor 25.000 $ Dzmitry Zhyrmont mihail fufygin 7-6 6 , 6-3
F1, Villa del Dique kil 15.000 $ Tomás Lipovsek Puches Oscar José Gutierrez 6-2, 7-6 2
F3, Kiseljak kil 15.000 $ David seçici Rrezart Cungu 3-6, 6-3, 6-4
F9, Kiryat Shmona Zor 15.000 $ David guez Sam barry 7-5, 7-5
F16, Padova kil 15.000 $ Andrea Collarini orlando luz 6-4, 6-4
F7, Tokyo Zor 15.000 $ Yosuke Watanuki Kento Takeuchi 4-6, 6-1, 6-4
F2, Gimcheon Zor 15.000 $ Daniel Nguyen Lee jea-moon 6-3, 6-4
F3, Singapur Zor 15.000 $ ramkumar ramazan Nicholas hu 7-6 4 , 6-2
F1, Hua Hin Zor 15.000 $ Jose statham Finn Teaney 4-6, 6-1, 6-1
F22, Hammamet kil 15.000 $ Frederico Ferreira Silva'nın fotoğrafı. Fabiano de Paula 6-4, 6-4
F22, İstanbul kil 15.000 $ Hugo delien Mario Vilella Martinez 6-2, 1-6, 6-2
12 Haziran F1, Taipei Zor 25.000 $ Daniel Nguyen Yosuke Watanuki 7-6 8 , 6-1
F4, Gyula kil 25.000 $ Sabit Lestienne Facundo Mena 7-5, 6-4
F23, İstanbul kil 25.000 $ Hugo delien antoine hoang 6-3, 6-2
F17, Winston-Salem Zor 25.000 $ Christopher Eubanks kevin kral 7-5, 2-6, 7-6 6
F2, Cordoba kil 15.000 $ Hernan Casanova Juan Ignacio Galarza'nın fotoğrafı. 7-5, 6-2
F10, Kiryat Shmona Zor 15.000 $ Albano Olivetti David guez 6-3, 7-5
F17, Bergamo kil 15.000 $ Andrea Collarini Viktor Galoviç 6-2, 6-4
F8, Akishima Halı 15.000 $ sora fukuda Yosuke Watanuki 6-2, 6-3
F3, Gimcheon Zor 15.000 $ Kim cheong-eui Lee tae-woo 7-6 6 , 6-4
F1, Sopot kil 15.000 $ Zdeněk Kolář Kamil Majchrzak 6-3, 6-2
F3, Arad kil 15.000 $ Nicolae Frunza Petru-Alexandru Luncanu 6-3, 6-4
F17, Martos Zor 15.000 $ Carlos Gomez-Herrera Juan Cruz Aragon 7-5, 4-6, 7-5
F2, Hua Hin Zor 15.000 $ Chen Ti kelly 6-3, 4-6, 6-4
F23, Hammamet kil 15.000 $ Moez Echargui Eduard Esteve Lobato 7-6 2 , 6-3
F18, Bufalo kil 15.000 $ alex rybakov Naoki Nakagawa 4-6, 6-0, 6-1
F1, Harare Zor 15.000 $ Nicolaas Scholtz Lucas Catarina 2-6, 6-3, 6-0
19 Haziran F2, Taype Zor 25.000 $ Yosuke Watanuki Yusuke Takahashi 6-2, 6-3
F5, Dunakeszi kil 25.000 $ Gonçalo Oliveira pedja krstin 6-2, 6-2
F8, Lizbon Zor 25.000 $ Joao Monteiro Nuno borges 6-4, 1-6, 7-5
F18, Palma del Rio Zor 25.000 $ Matteo viyola Alejandro Davidovich Fokina 7-6 0 , 7-5
F19, Winston-Salem Zor 25.000 $ Tommy Paul Christopher Eubanks 6-4, 6-4
F3, Villa Maria kil 15.000 $ Facundo Argüello Juan Ignacio Galarza'nın fotoğrafı. 6-2, 6-0
F1, Havre kil 15.000 $ Miomir Kecmanović Christopher Heyman 6-4, 3-6, 6-2
F4, Kaltenkirchen kil 15.000 $ Bernabé Zapata Miralles Nik Razborsek 6-4, 7-5
F1, Tamuning Zor 15.000 $ Hiroyasu Ehara Takao Suzuki 7-6 4 , 4-6, 6-3
F1, Hong Kong Zor 15.000 $ o yecong Yuki Mochizuki 6-2, 6-3
F11, Herzliya Zor 15.000 $ Mor Bulis Fran Zvonimir Zgombić 6-3, 6-4
F18, Sassuolo kil 15.000 $ Pietro Rondoni adrian obert 6-3, 6-1
F4, Daegu Zor 15.000 $ chung hong Kim cheong-eui 6-1, 6-3
F1, Alkmaar kil 15.000 $ Bakker'ın Thiemo'su Maxime Chazal 6-3, 7-5
F2, Gdynia kil 15.000 $ Markus Eriksson Robin stanek 7-5, 6-1
F4, Bükreş kil 15.000 $ Pedro Sakamoto Michel de Krom 6-1, 6-3
F1, Kazan kil 15.000 $ Evgeny Karlovski İskender İgoşin 3-6, 6-3, 7-5
F1, Kolombo kil 15.000 $ sumit nagal Alexander Zhurbin 6-3, 6-2
F3, Hua Hin Zor 15.000 $ Lý Hoàng Nam Yannick Jankovits 2-6, 7-6 5 , 6-4
F24, Hammamet kil 15.000 $ Sergio Gutierrez Ferrol Lucas Miedler 7-5, 6-4
F24, İstanbul kil 15.000 $ Dimitar Kuzmanov Marc Sieber 6-3, 2-6, 6-1
F20, Rochester kil 15.000 $ Mikael torpido samuel monet 6-2, 6-4
F2, Harare Zor 15.000 $ Benjamin kilidi vaftizci krep 6-3, 6-1
26 Haziran F2, Arlon kil 25.000 $ Axel Michon Christopher Heyman 6-2, 2-6, 6-1
F3, Kelowna Zor 25.000 $ Alexander Sarkisyan Filip Peliwo 6-2, 6-4
F13, Montauban kil 25.000 $ Fabien Reboul Christian Lindell 4-6, 6-4, 7-6 5
F2, Breda kil 25.000 $ Oğlan Westerhof Tobias Simon 6-4, 6 7 -7, 7-5
F19, Bakio Zor 25.000 $ Roberto Ortega Olmedo'nun fotoğrafı. Alejandro Davidovich Fokina 0-6, 6-2, 6-1
F21, Tuzla Zor 25.000 $ Hıristiyan harrison Tommy Paul 3-6, 6-2, 6-1
F18, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Youssef Hossam Thomas Brechemier 6-1, 7-6 4
F5, Kamen kil 15.000 $ Alexander Vasilenko antoine hoang 6-3, 6-3
F2, Hong Kong Zor 15.000 $ Yuki Mochizuki jacob ızgaraları 7-5, 6-1
F12, Tel Aviv-Yafa Zor 15.000 $ Antoine Escoffier Hugo Grenier 6 4 -7, 6-4, 4-2 ab.
F19, Bazilikanova kil 15.000 $ Javier Marti lenny hampel 6-2, 7-5
F5, Ansung Kil (int.) 15.000 $ Kim genç-seok Lee tae-woo 5-7, 6-4, 6-1
F3, Mrągowo kil 15.000 $ Alexander Müller Markus Eriksson 6-3, 0-6, 6-3
F9, Setubal Zor 15.000 $ Nuno borges Joao Monteiro 6-3, 6-0
F5, Curtea de Argeş kil 15.000 $ Vasile Antonescu Thomas Statzberger 2-6, 6-4, 6-1
F2, Kazan kil 15.000 $ Evgeny Tyurnev Jorge Montero 6-1, 6-2
F2, Kolombo kil 15.000 $ Carlos Boluda-Purkiss Alessandro petron 3-6, 6-3, 7-6 2
F22, Pittsburgh kil 15.000 $ kachi uchida Nathan Paşa 3-6, 7-6 5 , 6-4
F3, Harare Zor 15.000 $ Nicolaas Scholtz vaftizci krep 6 6 -7, 6-3, 6-3

Temmuz

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
3 Temmuz F4, Saskatoon Zor 25.000 $ Filip Peliwo Marcos Giron 7-6 7 , 6 5 -7, 6-1
F11, Şenzen Zor 25.000 $ Zhang zhizhen Prajnesh Gunneswaran 2-6, 7-5, 5-0 ab.
F14, Bourg-en-Bresse kil 25.000 $ Geoffrey Blancaneaux Sabit Lestienne 3-6, 6-2, 7-5
F20, Getxo kil 25.000 $ Bernabé Zapata Miralles carlos taberner 6-3, 3-6, 6-3
F23, Viçita Zor 25.000 $ Hıristiyan harrison Michael mmh 1-6, 6-2, 7-5
F1, Telfler kil 15.000 $ lenny hampel Pascal Brunner 4-6, 6-4, 6-3
F3, Horoz kil 15.000 $ Julien Cagnina Yannick Vandenbulcke 6 7 -7, 7-6 2 , 6-4
F4, Ústí ve Orlicí kil 15.000 $ jonathan mridha Marek Jaloviec 6-3, 6-4
F19, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Youssef Hossam Marat Deviatiarov 6-3, 6-2
F1, Telavi kil 15.000 $ Guillermo Olaso kristian lozan 3-6, 6-3, 6-3
F6, Saarlouis kil 15.000 $ Tristan Meraut Alexis Gautier 6-3, 6-4
F3, Hong Kong Zor 15.000 $ Shintaro Imai jacob ızgaraları 7-6 6 , 6-3
F20, Arnavutluk kil 15.000 $ Andrea Collarini Filippo Leonardi 6-3, 6-3
F3, Middelburg kil 15.000 $ Bakker'ın Thiemo'su Zandschulp'tan Botic minibüsü 6-3, 6-4
F4, Mrągowo kil 15.000 $ Alexey Popirin Laurynas Grigelis 6-3, 3-6, 6-3
F10, Torres Vedras Zor 15.000 $ Roberto Ortega Olmedo'nun fotoğrafı. Frederico Ferreira Silva'nın fotoğrafı. 6-3, 6-2
F3, Kazan Zor 15.000 $ Pavel Kotov Yan Sabanin 6-2, 6-3
F3, Kolombo kil 15.000 $ sumit nagal Carlos Boluda-Purkiss 6-1, 6-1
10 Temmuz F12, Şenzen Zor 25.000 $ Wang Çuhan Wu Tung-lin 6-4, 7-6 5
F5, Pardubice kil 25.000 $ Dennis Novak Alex Molcan 7-6 3 , 6-3
F15, Ajaccio Zor 25.000 $ Edoardo Eremin Albano Olivetti 6-2, 6-3
F21, Casinalbo kil 25.000 $ Gianluca Büyücüsü Andrea Collarini 4-6, 7-6 0 , 6-2
F21, Gandia kil 25.000 $ Bernabé Zapata Miralles Sergio Gutierrez Ferrol 6-3, 5-7, 7-5
F2, Kramsach kil 15.000 $ Daniel markaları Jeremy jan 7-6 5 , 6-1
F4, Lasne kil 15.000 $ Corentin Denolly Juan Pablo Ficovich 6-3, 6-0
F20, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Muhammed safvat Lorenzo Frigerio 6-4, 7-5
F2, Telavi kil 15.000 $ Tomislav Jotovski Guillermo Olaso 7-6 3 , 6 7 -7, 7-6 4
F7, Trier kil 15.000 $ Alexey Vatutin Enrique Lopez-Perez 2-6, 6-4, 6-2
F4, Amstelveen kil 15.000 $ Marko Tepavac Gijs Brouwer 6-3, 6-3
F5, Mrągowo kil 15.000 $ Zdeněk Kolář Laurynas Grigelis 7-5, 1-0 ab.
F11, Povoa de Varzim Zor 15.000 $ Alex De Minaur Frederico Ferreira Silva'nın fotoğrafı. 6-1, 2-6, 6-4
F25, İstanbul kil 15.000 $ Geoffrey Blancaneaux Martin Cuevas 7-5, 6-1
17 Temmuz F13, Yinçuan Zor 25.000 $ sora fukuda Zhang zhizhen 6-3, 7-5
F6, Brno kil 25.000 $ Juan Pablo Ficovich Jan Mertl 7-5, 6-4
F8, Kassel kil 25.000 $ Jürgen Zopp Jan Choinski 6-3, 6-2
F1, Dublin Halı 25.000 $ Tom farquharson Ryan james hikayesi 6-4, 6-1
F22, Denia kil 25.000 $ Javier Barranco Cosano'nun fotoğrafı. Juan Lizariturry 6-1, 6-4
F26, İstanbul kil 25.000 $ Geoffrey Blancaneaux Bruno Sant'Anna 6 8 -7, 6-4, 6-2
F24, Şampanya Zor 25.000 $ Dominik Köpfer Jose statham 6 5 -7, 6-2, 7-5
F3, Wells kil 15.000 $ Filip Horanskı Matthias Hayim 6-3, 6-3
F5, Knokke kil 15.000 $ Maxime Tabatruong Julien dubail 5-0 ab.
F1, Valledupar Zor 15.000 $ Daniel Elahi Galan Christopher Diaz Figueroa 6-3, 7-5
F21, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Lorenzo Frigerio Julian Nakit 6-4, 6-3
F16, Uriage-les-Bains kil 15.000 $ Alexander Müller Corentin Denolly 5-7, 7-6 1 , 6-4
F3, Telavi kil 15.000 $ kirill kivattsev Nerman Fatiç 7-6 4 , 7-6 6
F22, Gubbio kil 15.000 $ Riccardo bonadio Pietro Rondoni 6-3, 7-6 2
F1, Vilnüs kil 15.000 $ Ronald Slobodchikov Christian Hirschmüller 6-3, 7-6 4
F1, Tanca kil 15.000 $ Juan Manuel Benitez Chavarriaga Raleigh demirci 6-2, 7-6 2
F6, Mrągowo kil 15.000 $ Adam chadaj Richard gabb 6-1, 6-3
F12, Idanha-a-Nova Zor 15.000 $ Lucas Catarina David Perez Sanz 6-4, 6-4
24 Temmuz F14, Tianjin Zor 25.000 $ Nikola Milojevic Li Zhe 6-4, 6-2
F17, Troyes kil 25.000 $ Adelchi Virgili antoine hoang 2-6, 6-4, 6-3
F2, Dublin Halı 25.000 $ Adrien patronu Peter Kobelt 3-6, 6-4, 7-6 7
F23, Pontedera kil 25.000 $ sumit nagal Andrea Basso 6-4, 6-4
F23, Xàtiva kil 25.000 $ Javier Marti Eduard Esteve Lobato 6-1, 6-4
F25, Şampanya Zor 25.000 $ Aleksandar Vukic Deiton Baughman 7-5, 4-6, 6-2
F4, Sankt Pölten kil 15.000 $ Pascal Brunner Felipe Martínez Sarrasague 7-5, 6-1
F6, Duinbergen kil 15.000 $ Julien Cagnina Paspaslar Moralama 6-0, 2-6, 7-5
F2, Manizales kil 15.000 $ Facundo Argüello Daniel Elahi Galan 6-4, 5-7, 6-2
F22, Kahire kil 15.000 $ Youssef Hossam Mazen osama 7-6 5 , 6-1
F1, Pärnu kil 15.000 $ Jürgen Zopp George von Massow 6-1, 6-3
F1, Üsküp kil 15.000 $ Maximilian Neuchrist Nino Serdarušić 6-3, 7-5
F2, Muhammediye kil 15.000 $ Carlos Boluda-Purkiss Elliot Benchetrit 6-0, 6-4
F7, Mrągowo kil 15.000 $ Pawel Ciaś Olexiy Kolisnyk 4-6, 6-3, 6-2
F13, Idanha-a-Nova Zor 15.000 $ Nuno borges Andrés Artunedo 7-6 4 , 6-4
F7, Kaloş-Napoca kil 15.000 $ Hernan Casanova Alessandro petron 6-3, 6-4
F4, Kazan kil 15.000 $ Pavel Kotov Denis yevseyev 7-6 5 , 6-2
F1, Trnava kil 15.000 $ Danylo Kalenichenko Artem Dubrivnyy 6-4, 3-6, 6-2
F27, İstanbul kil 15.000 $ Guillermo Olaso Martin Cuevas 6-4, 3-6, 6-4
31 Temmuz F24, Bolzano kil 25.000 $ Matthias Andrea Basso 6-2, 6-4
F14, Porto kil 25.000 $ Joao Monteiro Javier Marti 6-2, 7-5
F8, Piteşti kil 25.000 $ Hernan Casanova Adrian ungur 7-6 1 , 6-3
F28, Erzurum Zor 25.000 $ Lucas Catarina Anıl Yüksel 6-3, 6-3
F26, Dekatur Zor 25.000 $ Liam Caruana Genaro Alberto Olivieri 7-6 4 , 6-1
F5, Vogau kil 15.000 $ Dennis Novak Franco Agamenon 6-3, 6-2
F7, Brüksel kil 15.000 $ Yannick Vandenbulcke Paul Wörner 6-3, 6-4
F3, Pereira kil 15.000 $ Facundo Argüello Mauricio Echazú 6-3, 6-2
F23, Kahire kil 15.000 $ Thomas Brechemier Bernardo Saraiva 6-2, 6-4
F1, Kayseri kil 15.000 $ Axel Michon jonathan mridha 6-3, 4-6, 6-1
F2, Üsküp kil 15.000 $ yang tsung-hua Nino Serdarušić 7-6 2 , 4-6, 6-3
F9, Essen kil 15.000 $ Jan Choinski Daniel Dutra da Silva 6-4, 7-6 5
F1, Riga kil 15.000 $ Scott Griekspoor Denis klok 6-3, 6-2
F3, Kazablanka kil 15.000 $ Carlos Boluda-Purkiss jonathan kanar 6 3 -7, 6-4, 4-1 ab.
F8, Mrągowo kil 15.000 $ Maciej Rajski Pawel Ciaś 6 5 -7, 7-5, 6-3
F5, Kazan kil 15.000 $ Denis yevseyev Dmitry Mnushkin 6-4, 6-3
F2, Piešťany kil 15.000 $ Gregory Jack Lukas Klein 6-4, 3-6, 6-3
F4, nonthaburi Zor 15.000 $ Lee kuan-yi sora fukuda 6-3, 4-0 ab.

Ağustos

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
7 Ağustos F25, Cornaiano kil 25.000 $ Muhammed safvat Tomislav Brkiç 6-4, 6-3
F27, Edwardsville Zor 25.000 $ Gustav Hansson Ram Harel Altın 6-1, 6-2
F6, Innsbruck kil 15.000 $ Dennis Novak Bruno Sant'Anna 6-3, 6-2
F1, Minsk Zor 15.000 $ Marsel İlhan jonathan gri 6-1, 6-2
F8, Eupen kil 15.000 $ antoine hoang Yannick Vandenbulcke 6-3, 6-1
F2, Hyvinkää kil 15.000 $ Julien Cagnina Jürgen Zopp 0-6, 7-5, 6-0
F10, Wetzlar kil 15.000 $ Jan Choinski Elmar Ejupović 7-5, 7-6 1
F15, Caldas da Rainha kil 15.000 $ Sergio Gutierrez Ferrol Joao Monteiro 6-4, 6-0
F9, Bükreş kil 15.000 $ Hugo delien Dragoş Dima 6-2, 6-4
F6, Moskova kil 15.000 $ Ivan Gakhov Artur Shakhnubaryan 6-3, 6-3
F1, Novi Sad kil 15.000 $ Nino Serdarušić Antonio Massara 6-1, 6-4
F3, Bratislava kil 15.000 $ Filip Horanskı Lukas Klein 6-4, 6-4
F5, Nonthaburi Zor 15.000 $ Şo Katayama Lee kuan-yi 7-6 7 , 4-6, 6-3
F29, Mersin kil 15.000 $ yang tsung-hua Thomas Brechemier 6-1, 6-0
14 Ağustos F9, Bydgoszcz kil 25.000 $ Paspaslar Moralama Aleksandar Vukic 6-2, 7-5
F2, Minsk Zor 15.000 $ Marsel İlhan Dzmitry Zhyrmont 6-3, 6-3
F9, Koksijde kil 15.000 $ Julien Cagnina antoine hoang 7-5, 3-6, 7-6 3
F3, Helsinki kil 15.000 $ Jürgen Zopp filippo baldi 6-4, 6-0
F11, Karlsruhe kil 15.000 $ Jan Choinski Maté Valkusz 6-2, 6-4
F5, Oldenzaal kil 15.000 $ Scott Griekspoor Zandschulp'tan Botic minibüsü 6-4, 6-1
F16, Sintra Zor 15.000 $ David Perez Sanz jonathan kanar 7-5, 7-5
F10, Bükreş kil 15.000 $ Pietro licciardi Florent Diep 3-6, 6-4, 6-1
F7, Moskova kil 15.000 $ Evgeny Karlovski Mihail elgin 6-2, 4-0 ab.
F2, Novi Sad kil 15.000 $ Tomislav Brkiç Nino Serdarušić 6-2, 6 5 -7, 6-3
F25, Vigo kil 15.000 $ Marc Giner Rafael Matos 6-2, 4-6, 7-6 6
F3, Collonge-Bellerive kil 15.000 $ Filip Horanskı İskender Lazov 6-2, 6-0
F6, Nonthaburi Zor 15.000 $ jacob ızgaraları Vijay Sundar Prashanth 7-6 4 , 7-5
F30, İstanbul kil 15.000 $ Alessandro Bega yang tsung-hua 7-6 3 , 3-6, 7-5
21 Ağustos F10, Poznan kil 25.000 $ Paspaslar Moralama Zdeněk Kolář 7-6 5 , 6-4
F26, Santander kil 25.000 $ Pedro Martinez Marc Giner 6-3, 6-2
F31, İstanbul kil 25.000 $ Patricio hera Ivan Nedelko 3-6, 6-1, 6-4
F4, Rosario kil 15.000 $ Hernan Casanova Nicolas Santos 6-2, 6-2
F3, Minsk Zor 15.000 $ Dzmitry Zhyrmont Hugo Grenier 7-6 4 , 6-2
F10, Lambermont kil 15.000 $ Julien Cagnina Clement Geens 6-1, 6 3 -7, 6-3
F12, Überlingen kil 15.000 $ Adrian koruyucu Louis Wessels 7-6 5 , 6-3
F6, Budapeşte kil 15.000 $ Enrique Lopez-Perez Zsombor Piros 6-3, 6-0
F26, Cuneo kil 15.000 $ Cristian Carli Andrea Basso 2-6, 7-6 5 , 7-6 4
F6, Rotterdam kil 15.000 $ Bakker'ın Thiemo'su Gijs Brouwer 6-2, 6-3
F17, Sintra Zor 15.000 $ Joao Monteiro Frederico Gil 7-6 3 , 6-2
F11, Chitila kil 15.000 $ Dragoş Dima Bogdan Borza 7-5, 6-3
F3, Subotica kil 15.000 $ Dennis Novak Gian Marco Moroni 6-3, 6 4 -7, 6-2
F4, Neuchâtel kil 15.000 $ Tim Pütz Hiroyasu Ehara 6-2, 6-2
28 Ağustos F5, Calgary Zor 25.000 $ Ulises Blanch Filip Peliwo 6-4, ab.
F27, San Sebastian kil 25.000 $ Eduard Esteve Lobato Alejandro Davidovich Fokina 5-7, 6-0, 6-1
F5, Neuquen kil 15.000 $ Hernan Casanova Facundo Argüello 3-6, 6-4, 6-1
F11, Damme kil 15.000 $ Jeroen Vanneste Louis Wessels 5-7, 6-3, 6-3
F7, Kecskemet kil 15.000 $ Markus Eriksson Zsombor Piros 4-6, 6-4, 6-3
F27, Piombino Zor 15.000 $ Oliver altın Davide Galoppini 7-6 3 , 6-3
F7, Schoonhoven kil 15.000 $ cibril diarra Jöle Tuzları 6-3, 3-6, 6-3
F11, Koszalin kil 15.000 $ Pawel Ciaś Marcin Gawron 6-4, 6-3
F18, Sintra Zor 15.000 $ Frederico Gil Pablo Vivero Gonzalez 6-3, 6-2
F12, Braşov kil 15.000 $ Laurynas Grigelis Franco Agamenon 6-2, 6-2
F4, Zlatibor kil 15.000 $ Nino Serdarušić Manuel Peña Lopez 6-3, 6-2
F5, Sion kil 15.000 $ Hiroyasu Ehara Marc-Andrea Hüsler 4-6, 6-4, 6-2
F32, Antalya kil 15.000 $ Javier Marti Renta Tokuda 7-6 5 , 6-2
F4, Kiev kil 15.000 $ Roman Hassanov Artem Smirnov 6-4, 6-2

Eylül

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
4 Eylül F6, Toronto kil 25.000 $ kevin kral Roberto Cid Subervi 6-1, 6-2
F18, Bagnères-de-Bigorre Zor 25.000 $ Ugo Humbert edward corrie 7-5, 2-6, 7-6 4
F28, Trieste kil 25.000 $ Tomislav Brkiç Adelchi Virgili 7-6 2 , 4-6, 7-6 6
F28, Oviedo kil 25.000 $ João Menezes Eduard Esteve Lobato 6-3, 6-4
F6, Buenos Aires kil 15.000 $ Daniel Dutra da Silva Facundo Argüello 6-3, 7-6 4
F12, Middelkerke kil 15.000 $ Marvin netuschil Benjamin Hassan 4-6, 6-4, 6-2
F24, Kahire kil 15.000 $ Youssef Hossam Fabrizio Ornago 6 7 -7, 6-4, 6-2
F8, Székesfehervar kil 15.000 $ Enrique Lopez-Perez Zdeněk Kolář 6-1, 6-1
F7, Chennai kil 15.000 $ sumit nagal Colin van Beem 6-3, 6-0
F5, Novi Sad kil 15.000 $ Nino Serdarušić Domagoj Bilješko 6-2, 6-2
F25, Hammamet kil 15.000 $ Elliot Benchetrit Rudolf Molleker 6-4, 2-0 ab.
F33, Antalya kil 15.000 $ Marsel İlhan Bastian Trinker 4-6, 6-1, 6-4
F5, Kremençuk kil 15.000 $ Ivan Nedelko Yan Sabanin 6-0, 6-0
11 Eylül F7, Toronto Zor 25.000 $ kachi uchida Dennis Nevolo 7-6 6 , 3-6, 6-1
F19, Mulhouse Sert (int.) 25.000 $ Niels Desein edward corrie 6-3, 4-6, 6-3
F29, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ Federico gaio jay clarke 6-2, 7-5
F29, Sevilla kil 25.000 $ Daniel Muñoz de la Nava Pedro Önbellek 7-6 5 , 6-2
F7, Buenos Aires kil 15.000 $ Martin Cuevas Daniel Dutra da Silva 6-4, 7-6 4
F25, Kahire kil 15.000 $ Johan dövmesi Youssef Hossam 6-4, 6-4
F4, Nottingham Zor 15.000 $ Lloyd Cam Havuzu Oliver altın 5-7, 6-4, 6-4
F8, Chennai Zor 15.000 $ Sasi Kumar Mukund Colin van Beem 4-6, 6-3, 6-3
F26, Hammamet kil 15.000 $ Elliot Benchetrit Luca Giacomini 6-4, 6-2
F34, Antalya kil 15.000 $ Patricio hera Ömer Giacalone 6-1, 6-2
F30, Claremont Zor 15.000 $ Karue Sat Martin redlicki 6 4 -7, 6-4, 6-3
18 Eylül F4, Alice Yaylar Zor 25.000 $ baş belası zehirler Harry bourchier 7-5, 7-6 5
F8, Niagara Şelalesi Sert (int.) 25.000 $ samuel monet Sam barry 6-3, 7-6 4
F20, Zevk Sert (int.) 25.000 $ antoine hoang igor sijsling 4-6, 6-3, 6-4
F30, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ Andrea Pellegrino Andrea Basso 6-4, 6-3
F6, Çimkent kil 25.000 $ Enrique Lopez-Perez Tomislav Brkiç 2-6, 6-4, 6-4
F30, Madrid Kil (int.) 25.000 $ Corentin Moutet Guillermo Olaso 6-4, 6-1
F1, La Paz kil 15.000 $ Juan Ignacio Galarza'nın fotoğrafı. Gonzalo Escobar 6-6 ab.
F26, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Tomáš Papik Patrik Nema 6-4, 5-7, 7-6 6
F5, Roehampton Zor 15.000 $ Tom farquharson Michal Konečný 7-6 5 , 6-2
F9, Coimbatore Zor 15.000 $ Sasi Kumar Mukund Arjun Kadhe 6-3, 6-4
F19, Castelo Branco Zor 15.000 $ Carlos Gomez-Herrera Frederico Gil 7-5, 6-1
F27, Hammamet kil 15.000 $ filippo baldi Frederico Ferreira Silva'nın fotoğrafı. 6-0, 6-4
F35, Antalya kil 15.000 $ Julien Cagnina Dragoş Dima 6-3, 6-3
F31, Laguna Niguel Zor 15.000 $ Ryan Shane Henry Craig 6-3, 6-3
25 Eylül F5, Brisbane Zor 25.000 $ Bradley Mousley Benjamin Mitchell 6-3, 4-6, 6-2
F31, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ Lorenzo Sonego Javier Marti 6-1, 3-1 ab.
F7, Çimkent kil 25.000 $ Atilla Balazs Kimmer coppejans 6-1, 6-2
F20, Oliveira de Azeméis Zor 25.000 $ Yannick Mertens pedja krstin 3-6, 7-6 5 , 6-2
F31, Sabadell kil 25.000 $ Sergio Gutierrez Ferrol Steven ölür 6-3, 7-6 5
F3, Jönköping Sert (int.) 25.000 $ Tallon Griekspoor Dzmitry Zhyrmont 7-6 5 , 6-4
F2, Cochabamba kil 15.000 $ Hugo delien felipe mantilla 6-4, 6-2
F27, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Youssef Hossam David Perez Sanz 6-3, 6-4
F21, Forbach Halı (int.) 15.000 $ robin çekirdeği Benjamin Hassan 4-6, 7-5, 6-1
F6, Ahır Sert (int.) 15.000 $ Tom farquharson Gregoryen Barre 7-5, 6-3
F28, Hammamet kil 15.000 $ vaftizci krep Samuel Bensoussan 7-6 5 , 6-2
F36, Antalya kil 15.000 $ Dennis Novak Mate Deliç 6-3, 6-4
F32, Çeşme Vadisi Zor 15.000 $ ronnie schneider Ryan Shane 5-7, 6-2, 7-6 1

Ekim

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
2 Ekim F6, Toowoomba Zor 25.000 $ Andrew Harris Jason kubler 6-4, 6-0
F22, Asla Sert (int.) 25.000 $ Benjamin bonzi Marek Jaloviec 6-2, 3-6, 7-5
F32, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ Corentin Moutet Gianluca Di Nicola 6-1, 6-0
F4, Falun Sert (int.) 25.000 $ Tallon Griekspoor Jürgen Zopp 6-4, 6-1
F3, Santa Cruz de la Sierra kil 15.000 $ Hugo delien Juan Carlos Sáez 6-4, 6-2
F28, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Viktor durasoviç Tomáš Papik 2-6, 6-3, 7-5
F21, Idanha-a-Nova Zor 15.000 $ Joao Monteiro Raphael Baltensperger 3-6, 6-4, 6-3
F32, Melilla kil 15.000 $ Steven ölür Miguel Semler 6-2, 6-0
F7, Nonthaburi Zor 15.000 $ Wishaya Trongcharoenchaikul Nicholas hu 6-2, 6-4
F29, Hammamet kil 15.000 $ filippo baldi Aziz Dougaz 5–7, 6–4, 6–3
F37, Antalya kil 15.000 $ Peter Torebko Mate Deliç 6-2, 6-2
9 Ekim F7, Cairns Zor 25.000 $ kelly Jason kubler 6-3, 7-6 5
F23, Saint-Dizier Sert (int.) 25.000 $ Maxime Otomasyonu David guez 7-6 4 , 4-6, 6-3
F33, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ Andrea Pellegrino Corentin Moutet 7-5, 2-6, 6-3
F4, Lagos Zor 25.000 $ pedja krstin Stephan Fransen 6-2, 6-3
F33, Houston Zor 25.000 $ Tay-Oğul Kwiatkowski sebastian korda 6-2, 6-2
F29, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Bakker'ın Thiemo'su Gijs Brouwer 6-3, 7-6 3
F14, Oberhaching Sert (int.) 15.000 $ robin çekirdeği Scott Griekspoor 6-3, 7-6 4
F33, Riba-roja de Túria kil 15.000 $ Daniel Gimeno Traver Guillermo Olaso 6-3, 6-2
F8, Nonthaburi Zor 15.000 $ Maks Purcell Martiņš Podzus 6 7 -7, 6-2, 7-6 4
F30, Hammamet kil 15.000 $ Patricio hera Dante Gennaro 6-2, 6-1
F38, Antalya kil 15.000 $ Dmitry Popko Dimitar Kuzmanov 7-5, 3-6, 6-3
16 Ekim F24, Rodez Sert (int.) 25.000 $ Kamil Majchrzak antoine hoang 7-6 3 , 2-6, 6-1
F34, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ Daniel Gimeno-Traver Andrea Basso 6-3, 6-4
F5, Lagos Zor 25.000 $ pedja krstin Johan dövmesi 6-2, 4-6, 6-3
F34, Harlingen Zor 25.000 $ Jeffrey John Wolf Evan Zhu 6 1 -7, 6-1, 6-2
F30, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Gijs Brouwer Jöle Tuzları 6-3, 6-4
F15, Kötü Salzdetfurth Halı (int.) 15.000 $ Marvin Möller Evgeny Karlovski 6–3, 5–7, 7–5
F13, Aşkelon Zor 15.000 $ Christopher Heyman igor smilansky 7-6 6 , 4-6, 6-4
F1, Kuching Zor 15.000 $ Jurabek Kerimov Evan şarkısı 7-6 5 , 6-2
F9, Pattaya Sert (int.) 15.000 $ Maks Purcell Wu Tung-lin 6-2, 6-2
F31, Hammamet kil 15.000 $ Nino Serdarušić Steven ölür 6-3, 3-6, 6-4
F39, Antalya kil 15.000 $ Jordi Samper-Montana Thiago Seyboth Vahşi 0-6, 6-4, 6-4
23 ekim F35, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ Federico gaio Lorenzo Sonego 7-6 4 , 2-6, 6-0
F7, Jablonec ve Nisou Halı (int.) 15.000 $ patrik rikl Lukas Klein 6-4, 6-2
F31, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Pablo Vivero Gonzalez Youssef Hossam 6–4, 3–6, 6–2
F2, Tartu Halı (int.) 15.000 $ Harri Heliovaara Zdeněk Kolář 6-3, 7-5
F16, Hamburg Sert (int.) 15.000 $ Daniel Masur Daniel Altmaier 6-3, 3-6, 6-3
F6, Kandiye Zor 15.000 $ Tallon Griekspoor Matteo viyola 7-6 4 , 6-4
F14, Kiryat Gat Zor 15.000 $ Christopher Heyman Matías Franco Descotte 6-3, 6 5 -7, 6-2
F2, Kuala Lumpur Zor 15.000 $ Scott Griekspoor Jurabek Kerimov 6-3, 6-2
F32, Hammamet kil 15.000 $ Alexander Müller Guillermo Olaso 4-6, 6-3, 6-3
F40, Antalya kil 15.000 $ Javier Marti Ivan Nedelko 6-4, 3-6, 6-1
30 Ekim F15, Meitar Zor 25.000 $ Yannick Jankovits Yannick Mertens 7-5, 7-6 6
F36, Santa Margherita Di Pula kil 25.000 $ Tomislav Brkiç Lorenzo Sonego 7-5, 6-4
F8, Opava Sert (int.) 15.000 $ Marek Jaloviec Petr Michnev 4–6, 7–5, 6–3
F32, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Pawel Ciaś ryan nijboer 6-3, 6-4
F3, Tallinn Sert (int.) 15.000 $ Evgeny Tyurnev Evgeny Karlovski 7-6 4 , 6-3
F7, Kandiye Zor 15.000 $ Andrés Artunedo Matthias Hayim 6-2, 6-3
F1, Meshref Zor 15.000 $ Maximilian Neuchrist Alessandro Bega 7-6 4 , 6-3
F3, Kuala Lumpur Zor 15.000 $ Scott Griekspoor Borna Gojo'su 6-4, 6-2
F4, Kazablanka kil 15.000 $ Laurynas Grigelis Lamine Ouahab 4–6, 6–2, 7–5
F33, Hammamet kil 15.000 $ Joao Monteiro Samuel Bensoussan 7-6 7 , 6-3
F41, Antalya kil 15.000 $ Kimmer coppejans Davide Galoppini 6-0, 6-0
F35, Birmingham kil 15.000 $ Roberto Cid Subervi Fabrizio Ornago 4-6, 6-3, 6-1

Kasım

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
6 Kasım F8, Corrientes kil 15.000 $ Daniel Dutra da Silva Agustín Velotti 6-4, 7-6 3
F9, Milovice Sert (int.) 15.000 $ Marek Jaloviec Ocak Şatral 6-3, 6-4
F33, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Viktor durasoviç Pablo Vivero Gonzalez 6 4 -7, 6-4, 6-4
F4, Parnu Sert (int.) 15.000 $ Denys Mylokostov Evgeny Tyurnev 7-6 5 , 6-0
F8, Kandiye Zor 15.000 $ Tallon Griekspoor Carlos Gomez-Herrera 6-4, 6-2
F2, Meshref Zor 15.000 $ Maximilian Neuchrist kristian lozan 7-6 5 , 6-1
F5, Kutsanmış Mellal kil 15.000 $ Laurynas Grigelis Bernabé Zapata Miralles 6-1, 6-2
F34, Hammamet kil 15.000 $ Nino Serdarušić Eduard Esteve Lobato 6–4, 5–7, 6–2
F42, Antalya kil 15.000 $ Thiago Seyboth Vahşi Riccardo bonadio 6–4, 6–4
F36, Niceville kil 15.000 $ Patrick kypson Sekou Bangoura 7–5, 5–7, 6–1
F1, Thủ Dầu Một Zor 15.000 $ Enzo Couacaud Daniyar Duldaev 6-1, 6-1
13 Kasım F4, Helsinki Sert (int.) 25.000 $ Emil Ruusuvuori Evgeny Karlovski 4-6, 6-0, 6-1
F9, Santa Fe kil 15.000 $ Martin Cuevas Gerónimo Espin Busleiman 6-1, 6-0
F2, Santos kil 15.000 $ Rafael Matos Wilson leite 6–2, 3–6, 6–3
F10, Říčany Sert (int.) 15.000 $ Marek Jaloviec Marvin Möller 7-6 4 , 6-2
F34, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Roma Safiullin Cem İlkel 7-5, 7-6 3
F9, Kandiye Zor 15.000 $ Carlos Gomez-Herrera Yakup Sude 7-6 3 , 6-1
F3, Meshref Zor 15.000 $ Maximilian Neuchrist vaftizci krep 7-5, 6-4
F5, Kampeche Zor 15.000 $ Evan şarkısı Manuel Sanchez 6-2, 6-2
F6, Agadir kil 15.000 $ Ivan Gakhov Pol Toledo Bagué 7-6 5 , 7-5
F35, Hammamet kil 15.000 $ Nikola Čačić Carlos Boluda-Purkiss 6-1, 6-2
F43, Antalya kil 15.000 $ Laurent Rochette Riccardo bonadio 7-6 3 , 1-0 ab.
F37, Pensacola kil 15.000 $ Emilio Gomez Ulises Blanch 3-6, 7-5, 6-1
F2, Thủ Dầu Một Zor 15.000 $ jonathan gri Lý Hoàng Nam 7-6 4 , 6-3
20 Kasım F7, Cakarta Zor 25.000 $ Renta Tokuda Alexey Popirin 6 4 -7, 6-2, 7-5
F38, Kolomb Sert (int.) 25.000 $ İskender koğuş Luke Bambridge 6-4, 6-4
F10, Villa del Dique kil 15.000 $ Juan Ignacio Galarza'nın fotoğrafı. Tomás Lipovsek Puches 6-4, 6-4
F3, Sao Paulo kil 15.000 $ Jose Pereira Bernardo Saraiva 6-4, 6-3
F1, Curico kil 15.000 $ Mariano Kestelboim Gonzalo Lama 7-6 11 , 3-6, 2-0 ab.
F11, Prag Sert (int.) 15.000 $ Pavel Kotov Dan Eklendi 6-0, 7-5
F35, Şarm El-Şeyh Zor 15.000 $ Roma barbosa Wilfredo Gonzalez 6-3, 6-2
F10, Kandiye Zor 15.000 $ Yannick Jankovits Yaraslav Şyla 6-1, 7-5
F6, Monterrey Zor 15.000 $ mick ders Florian Lakat 6-1, 6-2
F1, Stellenbosch Zor 15.000 $ Nicolaas Scholtz Leny Mitjana 6-4, 6-4
F36, Hammamet kil 15.000 $ Oriol Roca Batalla Nino Serdarušić 6-4, 6-1
F44, Antalya kil 15.000 $ Pavel Nejedlı Aleksandar Lazov 3–6, 6–2, 6–4
F3, Thủ Dầu Một Zor 15.000 $ Arjun Kadhe Andrew Harris 7-5, 6-3
27 Kasım F8, Cakarta Zor 25.000 $ Lee ördek-hee Prajnesh Gunneswaran 6-3, 4-6, 7-6 6
F39, Waco Sert (int.) 25.000 $ İskender koğuş Danny Thomas 6-1, 6-1
F11, Mendoza kil 15.000 $ Martin Cuevas Hernan Casanova 6-4, 6-2
F4, Sao Carlos kil 15.000 $ Christian Lindell Joao Souza 7-6 10 , 7-6 7
F2, Talk kil 15.000 $ Juan Carlos Sáez Fabrizio Ornago 6-4, 6-2
F12, Prag Sert (int.) 15.000 $ Sabit Lestienne Petr Michnev 6-3, 6-3
F1, Santo Domingo Este Zor 15.000 $ Roberto Quiroz Roberto Cid Subervi 6-4, 6-4
F36, Kahire kil 15.000 $ Enrique Lopez-Perez Mario Vilella Martinez 6-4, 6-3
F16, Ramat Ha-Sharon Zor 15.000 $ Yannick Mertens Edan Leşem 7-6 4 , 6-3
F7, Metepec Zor 15.000 $ Marc-Andrea Hüsler Gonzalo Escobar 6-3, 6-4
F2, Stellenbosch Zor 15.000 $ Leny Mitjana Takanyi Garanganga 6-2, 6-4
F10, Hua Hin Zor 15.000 $ Alexey Vatutin Rubin statham 6-4, 6-4
F37, Hammamet kil 15.000 $ Gonçalo Oliveira Raul brancaccio 6-3, 6-2
F45, Antalya kil 15.000 $ lenny hampel Cem İlkel 7-5, 4-6, 6-3

Aralık

Tarihli Turnuva yeri Alan bağış kazanan Finalist Puan
4 Aralık F40, Tallahassee Sert (int.) 25.000 $ Ryan Shane kachi uchida 7-6 3 , 6-1
F12, San Juan kil 15.000 $ Martin Cuevas Juan Ignacio Galarza'nın fotoğrafı. 6-3, 6 2 -7, 6-4
F3, Antofagasta kil 15.000 $ Marcelo Tomás Barrios Vera Alejandro Tabilo 5-7, 7-6 5 , 6-2
F2, Santo Domingo Este Zor 15.000 $ Roberto Cid Subervi José Hernández-Fernández 6-3, 6-2
F37, Kahire kil 15.000 $ Enrique Lopez-Perez Mario Vilella Martinez 6-4, 6-2
F17, Tiberya Zor 15.000 $ Scott Griekspoor igor smilansky 6-2, 6-2
F8, Cancún Zor 15.000 $ Lucas Catarina Gonzalo Escobar 6-4, 7-6 2
F1, İslamabad kil 15.000 $ Ivan Nedelko Baba Riba 6-3, 6-4
F3, Doha Zor 15.000 $ Roberto Ortega Olmedo'nun fotoğrafı. Markus Eriksson 4-6, 6-3, 6-1
F4, Stellenbosch Zor 15.000 $ Nicolaas Scholtz Leny Mitjana 3-6, 6-1, 7-6 2
F11, Hua Hin Zor 15.000 $ Renta Tokuda Frederik Nielsen 6-2, 6-4
F38, Hammamet kil 15.000 $ Gonçalo Oliveira Dejan Katiç 7-6 5 , 3-6, 6-3
F46, Antalya kil 15.000 $ Tomislav Brkiç Nikola Čačić 7-6 2 , 2-6, 7-6 7
11 Aralık F3, Santo Domingo Este Zor 15.000 $ José Hernández-Fernández Alejandro Gomez 6-0, 6 6 -7, 6-2
F38, Kahire kil 15.000 $ Mario Vilella Martinez Ronald Slobodchikov 6-4, 7-6 5
F18, Sajur Zor 15.000 $ Yshai Oliel tom jomby 7-6 6 , 6-2
F2, İslamabad kil 15.000 $ Enrique Lopez-Perez Ivan Nedelko 7-6 1 , 6-1
F1, Lima kil 15.000 $ Daniel Elahi Galan Nicolas Alvarez 7-5, 6-3
F5, Doha Zor 15.000 $ Aslan Karatsev Benjamin Hassan 6-4, 6-0
F12, Hua Hin Zor 15.000 $ Kim cheong-eui Renta Tokuda 4-6, 7-6 1 , 4-3 ab.
F39, Hammamet kil 15.000 $ Miljan Zekiç Gonçalo Oliveira 4-1 ab.
F47, Antalya kil 15.000 $ Tak Khunn Wang Antonio Massara 6-2, 6-0
18 Aralık F4, Hong Kong Zor 15.000 $ Kim cheong-eui Daniel Altmaier 6-3, 3-6, 7-5
F3, İslamabad kil 15.000 $ Ivan Nedelko Enrique Lopez-Perez 6-4, 7-6 4
F2, Lima kil 15.000 $ Matias Zukas Oscar José Gutierrez 6-4, 6-2
F6, Doha Zor 15.000 $ Alexey Vatutin Benjamin Hassan 6-1, 7-5
F40, Hammamet kil 15.000 $ Miljan Zekiç Aziz Dougaz 6-3, 6-2
F48, Antalya kil 15.000 $ Cristian Rodriguez Dante Gennaro 6-2, 6-2
25 Aralık F5, Hong Kong Zor 15.000 $ Corentin Denolly Alexander Zhurbin 7-6 5 , 6 3 -7, 6-3

Notlar ve referanslar

  1. ITF etkinliklerinde verilen puanlar

Şuna da bakın:

İlgili Makaleler

Dış bağlantı

Navigasyon