Etkinlik ilerledikçe metin değişebilir, güncel olmayabilir ve perspektiften yoksun olabilir. Kaynaklarınızı belirterek
katılmaktan çekinmeyin .
Bu sayfa en son 28 Temmuz 2021, 09:06 tarihinde düzenlendi.
Spor | Kürek |
---|---|
Organizatör(ler) | CIO |
düzenleme | 28 inci |
Yerler) | Tokyo |
Tarihli | itibaren 23 Temmuz 2021 ile 27 Temmuz 2021 |
Siteler) | Deniz Ormanı Su Yolu (tr) |
unvan sahibi | Almanya |
---|
Navigasyon
Erkekler olay dört tork ait 2020 Yaz Olimpiyatları'nda yer Tokyo'da düzenlenen Deniz Orman Su yolu (in) ile 2327 Temmuz 2021.
Programlar Tokyo saatine göredir ( UTC + 09:00 ).
Tarihli | Zaman | Kule |
---|---|---|
23 Temmuz 2021 Cuma | Sabah 11.30. | Dizi |
25 Temmuz 2021 Pazar | 10:40 | Taslak |
27 Temmuz 2021 Salı | 9:30 | Final B Final A |
Her serinin ilk iki teknesi A finaline hak kazanır, diğerleri repesaj'a gider.
Seri 1Rütbe | koridor | Kürekçi | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5 |
Lucas Theodoor Dirk Uittenbogaard Abe Wiersma Ton Wieten Koen Metsemakers |
Hollanda | 5:39:80 | KG |
2 | 4 |
Jack Cleary Caleb Antill Cameron Kuşak Luke Letcher |
Avustralya | 5:41:54 | KG |
3 | 2 |
Harry Leask Angus Damat Tom Barras Jack Beaumont |
Britanya | 5:02:01 | r |
4 | 1 |
Xudi Yi Ha Zang Dang Liu Quan Zhang |
Çin | 5:43:44 | r |
5 | 3 |
Armandas Kelmelis Martynas Dziaugys Dovydas Nemeravicius Dominykas Jancionis |
Litvanya | 6:03:07 | r |
Rütbe | koridor | Kürekçi | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2 |
Dominik Czaja Wiktor Chabel Szymon Pośnik Fabian Barański |
Polonya | 5:39:25 | KG |
2 | 3 |
Simone Venier Andrea Panizza Luca Rambaldi Giacomo Gentili |
İtalya | 5:39:28 | KG |
3 | 1 |
Juri-Mikk Udam Allar Raja Tonu Endrekson Kaspar Taimsoo |
Estonya | 5:47:12 | r |
4 | 4 |
Martin Helseth Olaf Karl Tufte Jan Oscar Stabe Helvig Erik Andre Solbakken |
Norveç | 5:49:02 | r |
5 | 5 |
Tim Ole Naske Karl Schulze Hans Gruhne Max Appel |
Almanya | 5 dk 50 sn 11 | r |
Her repesaj serisinin ilk iki teknesi A finaline, diğerleri B finaline çıkıyor.
Rütbe | koridor | Kürekçi | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Harry Leask Angus Damat Tom Barras Jack Beaumont |
Britanya | 5:55:91 | KG |
2 | 4 |
Juri-Mikk Udam Allar Raja Tonu Endrekson Kaspar Taimsoo |
Estonya | 5:56:52 | KG |
3 | 2 |
Xudi Yi Ha Zang Dang Liu Quan Zhang |
Çin | 5:56:86 | QB |
4 | 5 |
Martin Helseth Olaf Karl Tufte Jan Oscar Stabe Helvig Erik Andre Solbakken |
Norveç | 6:02:85 | QB |
5 | 1 |
Tim Ole Naske Karl Schulze Hans Gruhne Max Appel |
Almanya | 6:02:86 | QB |
6 | 6 |
Armandas Kelmelis Martynas Dziaugys Dovydas Nemeravicius Dominykas Jancionis |
Litvanya | 6:14:73 | QB |
Rütbe | koridor | Kürekçi | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
4 |
Lucas Theodoor Dirk Uittenbogaard Abe Wiersma Ton Wieten Koen Metsemakers |
Hollanda | 5 dk 32 sn 03 | Dünya Bankası | |
1 |
Harry Leask Angus Damat Tom Barras Jack Beaumont |
Britanya | 5 dk 33 sn 75 | ||
5 |
Jack Cleary Caleb Antill Cameron Kuşak Luke Letcher |
Avustralya | 5 dk 33 sn 97 | ||
4 | 3 |
Dominik Czaja Wiktor Chabel Szymon Pośnik Fabian Barański |
Polonya | 5 dk 34 sn 27 | |
5 | 2 |
Simone Venier Andrea Panizza Luca Rambaldi Giacomo Gentili |
İtalya | 5 dk 37 sn 29 | |
6 | 6 |
Juri-Mikk Udam Allar Raja Tonu Endrekson Kaspar Taimsoo |
Estonya | 5 dk 38 sn 58 |
Rütbe | koridor | Kürekçi | Ülke | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 |
Xudi Yi Ha Zang Dang Liu Quan Zhang |
Çin | 5 dk 46 sn 07 | |
2 | 4 |
Tim Ole Naske Karl Schulze Hans Gruhne Max Appel |
Almanya | 5 dk 46 sn 78 | |
3 | 2 |
Martin Helseth Olaf Karl Tufte Jan Oscar Stabe Helvig Erik Andre Solbakken |
Norveç | 5 dk 47 sn 34 | |
4 | 1 |
Armandas Kelmelis Martynas Dziaugys Dovydas Nemeravicius Dominykas Jancionis |
Litvanya | 5 dk 51 sn 64 |