Spor | Kano Kayık |
---|---|
Sürümler | 34 inci |
Yerler) | Zagreb , Hırvatistan |
Tarihli | 2005 |
Navigasyon
34 Kano Kayak Yol Yarışı Dünya Şampiyonası gerçekleştirildi Zagreb ( Hırvatistan 2005 yılında).
Ölçek | Altın | Zaman | Gümüş | Zaman | Bronz | Zaman |
---|---|---|---|---|---|---|
C-1.200 m | Valentin Demyanenko ( UKR ) | 39.264 | Maxim Opalev ( RUS ) | 39.588 | Zhomart Satubaldin ( KAZ ) | 39.984 |
C-1500 m | Andreas Dittmer ( GER ) | 1: 48.409 | Pawel Baraszkiewicz ( POL ) | 1: 49.065 | Maxim Opalev ( RUS ) | 1: 49.609 |
C-1 1000 m | Andreas Dittmer ( GER ) | 3: 57.119 | David Cal ( ESP ) | 3: 58.421 | Richard Dalton ( CAN ) | 4: 00.617 |
C-2.200 m |
Rusya Evgeny Ignatov Nikolay Lipkin |
36.978 |
Almanya Christian Gille Tomasz Wylenzek |
37.002 |
Küba Serguey Torres Karel Aguilar |
37.242 |
C-2.500 m |
Almanya Christian Gille Tomasz Wylenzek |
1: 39.851 |
Macaristan György Kozmann György Kolonics |
1: 40.175 |
Küba Serguey Torres Karel Aguilar |
1: 40.271 |
C-2 1000 m |
Almanya Christian Gille Tomasz Wylenzek |
3: 37.048 |
Küba Serguey Torres Karel Aguilar |
3: 38.080 |
Macaristan György Kozmann György Kolonics |
3: 39.130 |
C-4 200 m |
Rusya Aleksandr Kovalyov Alexander Kostoglod Roman Kruglyakov Maxim Opalev |
33.867 |
Çekya Petr Procházka Petr Fuksa Petr Netusil Jan Brecka |
34.017 |
Beyaz Rusya Aliaksandr Kurliandchyk Aliaksandr Zhukouski Semen Saponenko Aliaksandr Bahdanovich |
30.565 |
C-4,500 m |
Romanya Loredan Popa Silviu Simioncencu Florin Popescu Iosif Chirila |
1: 30.602 |
Beyaz Rusya Dzmitry Rabchanka Dzmitry Vaitsishkin Konstantin Shcharbak Aleksandr Vauchetskiy |
1: 31.298 |
Polonya Andrzej Jezierski Michal Sliwinski Michal Gajowsnik Adam Ginter |
1: 31.916 |
C-4 1000 m |
Polonya Wojciech Tyszynski Michal Sliwinski Andrzej Jezierski Michal Gajownik |
3: 17.407 |
Romanya Constantin Popa Loredan Popa Florin Mironcic Petre Condrat |
3: 17.863 |
Almanya Robert Nuck Stefan Holtz Thomas Luck Stephan Breuing |
3: 20.479 |
Ölçek | Altın | Zaman | Gümüş | Zaman | Bronz | Zaman |
---|---|---|---|---|---|---|
K-1.200 m | Carlos Pérez ( ESP ) | 35.289 | Tomasz Mendelski ( POL ) | 35.697 | Anton Ryakhov ( RUS ) | 35.733 |
K-1500 m | Nathan Baggaley ( AUS ) | 1: 36,980 | Lutz Altepost ( GER ) | 1: 37.076 | Adam Van Koeverden ( CAN ) | 1: 37.082 |
K-1 1000 m | Eirik Veras Larsen ( NOR ) | 3: 29.165 | Adam Van Koeverden ( CAN ) | 3: 29.841 | Nathan Baggaley ( AUS ) | 3: 30.069 |
K-2200 m |
Sırbistan ve Karadağ Dragan Zoric Ognjen Filipovic |
32.253 |
Litvanya Alvydas Duonela Egidijus Balciunas |
32.277 |
Polonya Marek Twardowski Adam Wysocki |
32.499 |
K-2.500 m |
Almanya Ronald Rauhe Tim Wieskötter |
1: 27.583 |
Polonya Marek Twardowski Adam Wysocki |
1: 29.005 |
Litvanya Alvydas Duonela Egidijus Balciunas |
1: 29.347 |
K-2 1000 m |
Macaristan Roland Kökény Gábor Kucsera |
3: 18.692 |
Almanya Andreas Ihle Marco Herszel |
3: 18.722 |
Norveç Mattis Næss Jacob Norenberg |
3: 18.836 |
K-4200 m |
Macaristan Viktor Kadler István Beé Balázs Babella Gergely Gyertyános |
30.211 |
Almanya Norman Bröckl Björn Bach Björn Goldschmidt Jonas Ems |
30.301 |
Beyaz Rusya Raman Piatrushenka Aleksey Abalmasov Dziamyan Turchyn Vadzim Makhneu |
30.565 |
K-4,500 m |
Beyaz Rusya Raman Piatrushenka Aleksey Abalmasov Dziamyan Turchyn Vadzim Makhneu |
1: 20.898 |
Slovakya Michal Riszdorfer Juraj Tarr Andrej Wiebauer Robert Erban |
1: 20.994 |
İtalya Franco Benedini Jaka Jazbec Luca Piemonte Antonio Scaduto |
1: 22.634 |
K-4 1000 m |
Almanya Lutz Altepost Norman Bröckl Björn Bach Arnd Goldschmidt |
2: 56.282 |
Slovakya Michal Riszdorfer Richard Riszdorfer Erik Vlcek Robert Erban |
2: 56.558 |
Polonya Pawel Baumann Marek Twardowski Adam Wysocki Przemyslaw Gawrych |
2: 57.848 |
Sıra | Ulus | Altın | Gümüş | Bronz | Toplam |
---|---|---|---|---|---|
1 | Almanya | 10 | 5 | 3 | 18 |
2 | Macaristan | 6 | 3 | 3 | 12 |
3 | ispanya | 2 | 2 | 1 | 5 |
4 | Rusya | 2 | 1 | 2 | 5 |
5 | Polonya | 1 | 5 | 4 | 10 |
6 | Belarus | 1 | 1 | 2 | 4 |
7 | Romanya | 1 | 2 | 0 | 3 |
8 | Avustralya | 1 | 0 | 1 | 2 |
9 | Norveç | 1 | 0 | 1 | 2 |
10 | Sırbistan ve Karadağ | 1 | 0 | 0 | 1 |
11 | Ukrayna | 1 | 0 | 0 | 1 |
12 | Kanada | 0 | 2 | 4 | 6 |
13 | Slovakya | 0 | 2 | 0 | 2 |
14 | Küba | 0 | 1 | 2 | 3 |
15 | Litvanya | 0 | 1 | 1 | 2 |
16 | Avusturya | 0 | 1 | 0 | 1 |
17 | Çekya | 0 | 1 | 0 | 1 |
18 | Fransa | 0 | 0 | 1 | 1 |
19 | İtalya | 0 | 0 | 1 | 1 |
20 | Kazakistan | 0 | 0 | 1 | 1 |
Toplam | 27 | 27 | 27 | 81 |