Spor | Futbol |
---|---|
Organizatör (ler) | Futbol Ligi |
Düzenleme | 36 inci |
Yerler) |
İngiltere Galler |
Tarihli |
Nın-nin 6 Ağustos 2019 -de 13 Mart 2021 |
Katılımcılar | 64 takım |
Resmi internet sitesi | efl.com/leasing-com-trophy |
Başlık sahibi | Portsmouth ( 1 st başlık) |
---|---|
kazanan | Salford City ( 1 st başlık) |
En çok gol atanlar |
Tristan Abrahams (içinde) Kevin van Veen (içinde) (5 gol) |
Navigasyon
EFL Trophy 2019-2020 olarak bilinen Leasing.com Trophy sponsorluk nedenlerle olan 36 inci rekabetin baskısı. Bu karşı İngiliz kulüpleri arasında Lig One ve Lig Two yanı sıra oynayan kulüplerin 16 akademileri Premier Ligi'nde veya Şampiyonası ile kategori 1 statü . İlk kez taçlandırılan Salford City tarafından kazanıldı .
İlk tur başlar 6 Ağustos 2019 ve final oynanır 2021(Covid-19 salgını nedeniyle bir ertelemeden sonra), Wembley'de . Geçen baskı testere Portsmouth onun kazanmak 1 st karşı başlığını Sunderland .
Bu yarışmaya katılan kulüpler, Birinci Lig ve İkinci Lig'den 24 kişi ile Premier Lig'de veya Şampiyonada kategori 1 statüsünde oynayan 16 davetli kulüp akademisidir .
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | BUNA | Leicester City -21 | 8 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L2 | Scunthorpe United | 7 | 3 | |
3 | L1 | Sunderland | 3 | 3 | |
4 | L2 | Grimsby kasabası | 0 | 3 |
Salı 3 Eylül 2019 | Grimsby kasabası | 1-2 | Scunthorpe United | Blundell Park (içinde) , Cleethorpes , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
H. Cardwell (içinde) 49 e | ( 0-1 ) |
28 inci K. van Veen (en) 75 inci K. van Veen (en) ( Colclough (en) ) |
Seyirci: 1.302 |
|
Bay Pollock (içinde) 32 e | Bildiri |
32 e Colclough (inç) 90 + 2 e Levrek |
Salı 24 Eylül 2019 | Scunthorpe United | 1-1 sekme | Leicester City -21 | The Sands Venue Stadium (in) , Scunthorpe , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
Colclough (inç) 88 e | ( 0 - 0 ) | 87 inci Dewsbury-Hall | Seyirci: 572 |
|
Bildiri |
54 inci Benković |
||||
Colclough (en) G. Miller (en) A. Dales (en) L. Sutton (en) |
Hedef 1-3 Şutları |
Dewsbury-Hall Muskwe Eppiah Thomas |
Salı 8 Ekim 2019 | Sunderland | 3 - 2 | Grimsby kasabası | Işık Stadyumu , Sunderland , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
Watmore 68 e ( O'Nien (en) ) McNulty 79 e ( Hume (en) ) Grigg 86 e |
( 0 - 0 ) |
59 e M. Green (en) ( Hessenthaler (en) ) 81 e Ogbu (en) ( H. Cardwell (içinde) ) |
Seyirci: 6.952 |
|
G. Dobson (içinde) 70 inci | Bildiri |
Salı 29 Ekim 2019 | Grimsby kasabası | 1-2 | Leicester City -21 | Blundell Park (içinde) , Cleethorpes , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( E.Hewitt (en) ) Ogbu (içinde) 31 e | ( 1-0 ) |
68 inci Eppiah ( G. Hirst (en) ) 90 inci Eppiah ( G. Thomas ) |
Seyirci: 341 |
|
H. Cardwell (en) 50 inci L. Gibson (en) 59 inci H. Clifton (en) 80 inci |
Bildiri |
Salı 5 Kasım 2019 | Sunderland | 1-2 | Leicester City -21 | Işık Stadyumu , Sunderland , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
Maguire 14 inci | ( 1-0 ) |
50 inci ( yarım ) G. Hirst (içinde) 53 e Dewsbury Hall ( Muskwe ) |
Seyirci: 7.649 |
|
Leadbitter 45 + 1 ve McLaughlin 49 inci |
Bildiri |
75 e Benkovic 78 e G. Hirst (tr) |
Salı 12 Kasım 2019 | Scunthorpe United | 30 | Sunderland | The Sands Venue Stadium (in) , Scunthorpe , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
Novak 66 th ( kalem ) Eisa (en) 88 th ( K. van Veen (en) ) Novak 90 + 1 e |
( 0 - 0 ) | |||
Bildiri |
57 e J. Willis (inç) 65 e O'Nien (inç) 72 e Güç |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Vasıf |
---|---|---|---|---|---|
1 | L1 | Accrington Stanley | 9 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L1 | Fleetwood Kasabası | 5 | 3 | |
3 | L2 | Oldham atletik | 3 | 3 | |
4 | BUNA | Liverpool -21 | 1 | 3 |
Çarşamba 7 Ağustos 2019 | Oldham atletik | 3 - 2 | Liverpool -21 | Boundary Park (in) , Oldham , İngiltere | |
19:00 BST ( UTC + 1 ) |
( D. Fage (en) ) Segbe Azankpo 20 th ( Nepomuceno ) Iacovitti (en) 29 th ( Nepomuceno ) Stott (en) 81 th |
( 2 - 2 ) |
4 E Williams 44 inci H. Elliott |
Seyirci: 1.522 |
|
D. Fage (inç) 60 e | Bildiri |
28 inci Boyes 35 inci Christie-Davies |
Salı 3 Eylül 2019 | Accrington Stanley | 2-1 | Fleetwood Kasabası | Wham Stadium (in) , Accrington , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( P. Edwards (içinde) ) W. Carvalho (inç) 53 e ( B. Barclay (inç) ) McConville (inç) 72 e |
( 0 - 0 ) | 90 + 4 e ( Kalem ) Madden | Seyirci: 923 |
|
L. Sherif (içinde) 23 e B.Barclay (içinde) 84 e |
Bildiri |
24 e Biggins (içinde) 45 + 1 e J. Rossiter (in) 60 e Evans 68 e A. Hunter (en) |
Çarşamba 25 Eylül 2019 | Fleetwood | 1-1 | Liverpool -21 | Highbury Stadyumu (içinde) , Fleetwood , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( A. Eastham (tr) ) P. Clarke (en) 76 th | ( 0 - 0 ) | 78 E Williams ( T. Hill (içinde) ) | Seyirci: 866 |
|
Bildiri | |||||
Hedef 4 - 3'teki Şutlar |
Salı 8 Ekim 2019 | Oldham atletik | 0-3 | Accrington Stanley | Boundary Park (in) , Oldham , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-2 ) |
Salı 29 Ekim 2019 | Accrington Stanley | 5 - 2 | Liverpool -21 | Wham Stadium (in) , Accrington , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 2-1 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Fleetwood Kasabası | 5 - 2 | Oldham atletik | Highbury Stadyumu (içinde) , Fleetwood , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 4-1 ) |
Bu grup başlangıçta İngiliz Futbol Ligi tarafından hariç tutulan Bury FC'yi içeriyordu .
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | L2 | Salford şehri | 6 | 2 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L1 | Tranmere Rovers | 3 | 2 | |
3 | BUNA | Aston Villa -21 yaşında | 0 | 2 |
Salı 3 Eylül 2019 | Salford şehri | 2 - 0 | Aston Villa | Peninsula Stadyumu (içinde) , Salford , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
D. Lloyd (inç) 80 e ( kalem ) Rooney 82 inci |
( 0 - 0 ) | Seyirci: 916 Hakem: Rob Lewis |
||
Bay Shelton (inç) 5 E Smith (inç) 29 e D. Whitehead (inç) 60 e |
Bildiri |
36 inci Clarke 70 inci Rowe |
Salı 8 Ekim 2019 | Tranmere Rovers | 2-1 | Aston Villa -21 yaşında | Prenton Park , Birkenhead , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-1 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Tranmere Rovers | 0-2 | Salford şehri | Prenton Park , Birkenhead , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-1 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | L2 | Port Vale | 9 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L1 | Shrewsbury kasabası | 6 | 3 | |
3 | L2 | Macclesfield Kasabası | 3 | 3 | |
4 | BUNA | Newcastle United -21 | 0 | 3 |
Salı 3 Eylül 2019 | Macclesfield Kasabası | 2-1 | Newcastle United -21 | Moss Rose (içinde) , Macclesfield , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-0 ) |
Salı 3 Eylül 2019 | Port Vale | 2-1 | Shrewsbury kasabası | Vale Park (içinde) , Stoke-on-Trent , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) |
Salı 24 Eylül 2019 | Macclesfield Kasabası | 2-3 | Port Vale | Moss Rose (içinde) , Macclesfield , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-1 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | Shrewsbury kasabası | 30 | Newcastle United -21 | Montgomery Waters Meadow (içinde) , Shrewsbury , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 2 - 0 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Shrewsbury kasabası | 3-1 | Macclesfield Kasabası | Montgomery Waters Meadow (içinde) , Shrewsbury , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Port Vale | 2-1 | Newcastle United -21 | Vale Park (içinde) , Stoke-on-Trent , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | BUNA | Everton -21 | 6 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L2 | Mansfield Kasabası | 5 | 3 | |
3 | L2 | Crewe Alexandra | 4 | 3 | |
4 | L2 | Burton albion | 3 | 3 |
Salı 27 Ağustos 2019 | Mansfield Kasabası | 1-1 | Everton -21 | Tarla Değirmeni (in) , Mansfield , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) | ||||
Hedef 1-4 Şutlar |
Salı 3 Eylül 2019 | Crewe Alexandra | 1-3 | Burton albion | Gresty Road (içinde) , Crewe , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-3 ) |
Salı 1 st Ekim 2019 | Burton albion | 0-2 | Everton -21 | Pirelli Stadyumu , Burton upon Trent , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | Mansfield Kasabası | 1-1 | Crewe Alexandra | Tarla Değirmeni (in) , Mansfield , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-1 ) | ||||
3. - 4. Hedefteki Şutlar |
Salı 5 Kasım 2019 | Crewe Alexandra | 2 - 2 | Everton -21 | Gresty Road (içinde) , Crewe , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-1 ) | ||||
Hedef üzerinde Atışlar 5-4 |
Salı 12 Kasım 2019 | Burton albion | 1-2 | Mansfield Kasabası | Pirelli Stadyumu , Burton upon Trent , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-2 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | BUNA | Manchester City -21 | 6 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L1 | Bolton Wanderers | 5 | 3 | |
3 | L1 | Rochdale | 5 | 3 | |
4 | L2 | Bradford City | 2 | 3 |
Salı 3 Eylül 2019 | Bolton Wanderers | 1-1 | Bradford City | Bolton Üniversitesi Stadyumu , Horwich , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-0 ) | ||||
3. - 4. Hedefteki Şutlar |
Salı 3 Eylül 2019 | Rochdale | 0-1 | Manchester City -21 | Spotland Stadyumu (içinde) , Rochdale , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-2 ) |
Salı 24 Eylül 2019 | Bradford City | 1-2 | Manchester City -21 | Valley Parade , Bradford , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-1 ) |
Salı 1 st Ekim 2019 | Rochdale | 1-1 | Bolton Wanderers | Spotland Stadyumu (içinde) , Rochdale , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) | ||||
Hedef üzerinde Atışlar 5-3 |
Salı 12 Kasım 2019 | Bolton Wanderers | 3-1 | Manchester City -21 | Bolton Üniversitesi Stadyumu , Horwich , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-1 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Bradford City | 1-2 | Rochdale | Valley Parade , Bradford , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-2 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | L1 | Blackburn gezicileri | 6 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | BUNA | Wolverhampton Wanderers -21 | 5 | 3 | |
3 | L2 | Morecambe | 4 | 3 | |
4 | L2 | Carlisle United | 3 | 3 |
Salı 3 Eylül 2019 | Blackpool | 5-1 | Morecambe | Bloomfield Road , Blackpool , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 2-1 ) |
Salı 24 Eylül 2019 | Carlisle United | 2-4 | Wolverhampton Wanderers -21 | Brunton Park (içinde) , Carlisle , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 2 - 2 ) |
Salı 1 st Ekim 2019 | Morecambe | 2 - 2 | Wolverhampton Wanderers -21 | Globe Arena , Morecambe , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-2 ) | ||||
Hedef 4 - 5 Şutları |
Salı 15 Ekim 2019 | Carlisle United | 2-1 | Blackpool | Brunton Park (içinde) , Carlisle , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-1 ) |
Salı 5 Kasım 2019 | Blackpool | 1 - 0 | Wolverhampton Wanderers -21 | Bloomfield Road , Blackpool , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0 - 0 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Morecambe | 3-1 | Carlisle United | Globe Arena , Morecambe , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-1 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | BUNA | Manchester United -21 | 9 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L1 | Doncaster Rovers | 3 | 3 | |
3 | L1 | Lincoln şehri | 3 | 3 | |
4 | L1 | Rotherham birleşik | 3 | 3 |
Salı 6 Ağustos 2019 | Rotherham birleşik | 0-2 | Manchester United -21 | New York Stadyumu , Rotherham , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0 - 0 ) |
Salı 3 Eylül 2019 | Doncaster Rovers | 3-1 | Lincoln şehri | Keepmoat Stadyumu , Doncaster , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) |
Salı 24 Eylül 2019 | Lincoln şehri | 0-1 | Manchester United -21 | Sincil Bank (in) , Lincoln , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | Rotherham birleşik | 3 - 2 | Doncaster Rovers | New York Stadyumu , Rotherham , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-1 ) |
Salı 29 Ekim 2019 | Doncaster Rovers | 1-2 | Manchester United -21 | Keepmoat Stadyumu , Doncaster , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-2 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Lincoln şehri | 30 | Rotherham birleşik | Sincil Bank (in) , Lincoln , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 2 - 0 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | L1 | Colchester United | 7 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L1 | Ipswich Kasabası | 6 | 3 | |
3 | L2 | Gillingham | 3 | 3 | |
4 | BUNA | Tottenham Hotspur -21 | 2 | 3 |
Salı 3 Eylül 2019 | Gillingham | 2-3 | Colchester United | Priestfield Stadyumu , Gillingham , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-1 ) |
Salı 3 Eylül 2019 | Ipswich Kasabası | 2-1 | Tottenham Hotspur -21 | Portman Road , Ipswich , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | Colchester United | 1-1 | Tottenham Hotspur -21 | JobServe Community Stadium (in) , Colchester , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 2 - 0 ) | ||||
Hedef 5-6 Şutları |
Salı 8 Ekim 2019 | Ipswich Kasabası | 4 - 0 | Gillingham | Portman Road , Ipswich , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 2 - 0 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Colchester United | 1 - 0 | Ipswich Kasabası | JobServe Community Stadium (in) , Colchester , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Gillingham | 2 - 0 | Tottenham Hotspur -21 | Priestfield Stadyumu , Gillingham , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | L1 | Portsmouth | 8 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L1 | Oxford birleşik | 7 | 3 | |
3 | BUNA | Norwich City -21 | 3 | 3 | |
4 | L2 | Crawley Kasabası | 0 | 3 |
Salı 3 Eylül 2019 | Oxford birleşik | 2-1 | Norwich City -21 | Kassam Stadyumu , Oxford , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0 - 0 ) |
Salı 3 Eylül 2019 | Portsmouth | 1 - 0 | Crawley Kasabası | Fratton Park , Portsmouth , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0 - 0 ) |
Salı 5 Kasım 2019 | Portsmouth | 3-1 | Norwich City -21 | Fratton Park , Portsmouth , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 2 - 0 ) |
Salı 1 st Ekim 2019 | Crawley Kasabası | 1-2 | Norwich City -21 | The Peoples Stadium Pension (in) , Crawley , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | Oxford birleşik | 2 - 2 | Portsmouth | Kassam Stadyumu , Oxford , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-1 ) | ||||
Hedef 4 - 5 Şutları |
Salı 12 Kasım 2019 | Crawley Kasabası | 1 - 4 | Oxford birleşik | The Peoples Stadium Pension (in) , Crawley , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-2 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | BUNA | Brighton & Hove Albion - 21 yaşında | 7 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L2 | Leyton Orient | 5 | 3 | |
3 | L1 | AFC Wimbledon | 3 | 3 | |
4 | L1 | Southend birleşik | 3 | 3 |
Salı 3 Eylül 2019 | AFC Wimbledon | 0-2 | Brighton & Hove Albion - 21 yaşında | Cherry Red Records Stadyumu , Londra , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0 - 0 ) |
Salı 3 Eylül 2019 | Leyton Orient | 2 - 0 | Southend birleşik | Brisbane Road , Londra , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-0 ) |
Salı 1 st Ekim 2019 | Southend birleşik | 0-2 | Brighton & Hove Albion - 21 yaşında | Roots Hall (in) , Southend-on-Sea , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0 - 0 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | AFC Wimbledon | 30 | Leyton Orient | Cherry Red Records Stadyumu , Londra , İngiltere | |
19:30 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-0 ) |
Salı 5 Kasım 2019 | Leyton Orient | 1-1 | Brighton & Hove Albion - 21 yaşında | Brisbane Road , Londra , İngiltere | |
19:30 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-1 ) | ||||
Hedef 4 - 2'deki Şutlar |
Salı 12 Kasım 2019 | Southend birleşik | 3-1 | AFC Wimbledon | Roots Hall (in) , Southend-on-Sea , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 2-1 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | L2 | Walsall | 7 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L1 | Coventry City | 6 | 3 | |
3 | L2 | Forest Green Rovers | 5 | 3 | |
4 | BUNA | Southampton -21 | 0 | 3 |
Salı 3 Eylül 2019 | Forest Green Rovers | 3 - 2 | Southampton -21 | Yeni Çim , Nailsworth , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-1 ) |
Salı 3 Eylül 2019 | Coventry City | 0 - 0 | Walsall | St Andrew's , Birmingham , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0 - 0 ) | ||||
Hedef üzerinde Atışlar 5-4 |
Salı 1 st Ekim 2019 | Walsall | 1 - 0 | Southampton -21 | Banks Stadyumu (içinde) , Walsall , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-0 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | Forest Green Rovers | 0 - 0 | Coventry City | Yeni Çim , Nailsworth , İngiltere | |
19:30 BST ( UTC + 1 ) |
( 0 - 0 ) | ||||
Hedef 8 - 7 Şutları |
Salı 5 Kasım 2019 | Coventry City | 3 - 2 | Southampton -21 | St Andrew's , Birmingham , İngiltere | |
19:30 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0 - 0 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Walsall | 6 - 0 | Forest Green Rovers | Banks Stadyumu (içinde) , Walsall , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 2 - 0 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | L2 | Exeter şehri | 9 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L2 | Newport İlçesi | 3 | 3 | |
3 | BUNA | West Ham United -21 yaşında | 3 | 3 | |
4 | L2 | Cheltenham Kasabası | 3 | 3 |
Salı 3 Eylül 2019 | Exeter şehri | 1 - 0 | Cheltenham Kasabası | St James Park (içinde) , Exeter , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-0 ) |
Çarşamba 4 Eylül 2019 | Newport İlçesi | 4-5 | West Ham United -21 yaşında | Rodney Parade , Newport , Galler | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 4-1 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | Cheltenham Kasabası | 4 - 3 | West Ham United -21 yaşında | Jonny-Rocks Stadyumu (içinde) , Cheltenham , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-3 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | Newport İlçesi | 0-2 | Exeter şehri | Rodney Parade , Newport , Galler | |
19:30 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) |
Salı 5 Kasım 2019 | Cheltenham Kasabası | 4-7 | Newport İlçesi | Jonny-Rocks Stadyumu (içinde) , Cheltenham , İngiltere | |
19:30 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 3-4 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Exeter şehri | 3-1 | West Ham United -21 yaşında | St James Park (içinde) , Exeter , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-1 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | L1 | Bristol Rovers | 7 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | BUNA | Chelsea -21 | 6 | 3 | |
3 | L2 | Plymouth Argyle | 5 | 3 | |
4 | L2 | Swindon şehri | 0 | 3 |
Salı 6 Ağustos 2019 | Swindon şehri | 2-3 | Chelsea -21 | County Ground (Swindon ) , Swindon , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-2 ) |
Salı 3 Eylül 2019 | Plymouth Argyle | 1-1 | Bristol Rovers | Home Park , Plymouth , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 1-1 ) | ||||
Hedef üzerinde Atışlar 5-3 |
Salı 24 Eylül 2019 | Bristol Rovers | 2-1 | Chelsea -21 | Memorial Stadyumu , Bristol , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | Swindon şehri | 0-3 | Plymouth Argyle | County Ground (Swindon ) , Swindon , İngiltere | |
19:30 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-2 ) |
Salı 29 Ekim 2019 | Plymouth Argyle | 0-1 | Chelsea -21 | Home Park , Plymouth , İngiltere | |
19:30 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0 - 0 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Bristol Rovers | 1 - 0 | Swindon şehri | Memorial Stadyumu , Bristol , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0 - 0 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | L1 | Milton Keynes Dons | 6 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L2 | Stevenage | 5 | 3 | |
3 | BUNA | Fulham -21 yaşında | 4 | 3 | |
4 | L1 | Wycombe Wanderers | 3 | 3 |
Salı 3 Eylül 2019 | Stevenage | 0-3 | Milton Keynes Dons | Broadhall Yolu (içinde) , Stevenage , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) |
Salı 1 st Ekim 2019 | Milton Keynes Dons | 1 - 0 | Fulham -21 yaşında | Stadium MK , Milton Keynes , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0 - 0 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | ' Wycombe Wanderers | 0-1 | Stevenage | Adams Park , High Wycombe , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) |
Salı 29 Ekim 2019 | Stevenage | 1-1 | Fulham -21 yaşında | Broadhall Yolu (içinde) , Stevenage , İngiltere | |
19:30 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) | ||||
Hedef 4 - 2'deki Şutlar |
Salı 5 Kasım 2019 | Wycombe Wanderers | 1-2 | Fulham -21 yaşında | Adams Park , High Wycombe , İngiltere | |
19:30 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-1 ) |
Salı 12 Kasım 2019 | Milton Keynes Dons | 1-2 | Wycombe Wanderers | Stadium MK , Milton Keynes , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) |
Sıra | Div | Takım | Puan | J | Eleme veya küme düşme |
---|---|---|---|---|---|
1 | L1 | Peterborough United | 9 | 3 | İkinci Tur için Sıralama |
2 | L2 | Northampton Town | 5 | 3 | |
3 | BUNA | Arsenal -21 | 3 | 3 | |
4 | L2 | Cambridge United | 1 | 3 |
Salı 27 Ağustos 2019 | Northampton Town | 1-1 | Arsenal -21 | PTS Akademi Stadyumu (içinde) , Northampton , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0 - 0 ) | ||||
Hedef 4 - 3'teki Şutlar |
Salı 3 Eylül 2019 | Northampton Town | 0-2 | Peterborough United | PTS Akademi Stadyumu (içinde) , Northampton , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-2 ) |
Salı 1 st Ekim 2019 | Peterborough United | 1 - 0 | Arsenal -21 | Weston Homes Stadyumu (içinde) , Peterborough , İngiltere | |
19:45 BST ( UTC + 1 ) |
( 0 - 0 ) |
Salı 8 Ekim 2019 | Cambridge United | 0-1 | Northampton Town | Abbey Stadyumu , Cambridge , İngiltere | |
19:30 BST ( UTC + 1 ) |
( 0-1 ) |
Salı 5 Kasım 2019 | Cambridge United | 1-1 | Arsenal -21 | Abbey Stadyumu , Cambridge , İngiltere | |
19:30 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) | ||||
3. - 4. Hedefteki Şutlar |
Salı 12 Kasım 2019 | Peterborough United | 2-1 | Cambridge United | Weston Homes Stadyumu (içinde) , Peterborough , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 2 - 0 ) |
Salı 26 Kasım 2019 | Everton -21 | 0-4 | Fleetwood Kasabası | Goodison Park , Liverpool , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-1 ) |
Salı 27 Kasım 2019 | Blackpool | 1-3 | Scunthorpe United | Bloomfield Road , Blackpool , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-2 ) |
Salı 3 Aralık 2019 | Port Vale | 2 - 2 | Mansfield Kasabası | Vale Park (içinde) , Stoke-on-Trent , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0 - 0 ) | ||||
Hedef 4 - 2'deki Şutlar |
Salı 3 Aralık 2019 | Salford şehri | 30 | Wolverhampton Wanderers -21 | Peninsula Stadyumu (içinde) , Salford , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) |
Salı 3 Aralık 2019 | Shrewsbury kasabası | 1-1 | Manchester City -21 | Montgomery Waters Meadow (içinde) , Shrewsbury , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) | ||||
Hedef 5-6 Şutları |
Çarşamba 4 Aralık 2019 | Doncaster Rovers | 0-3 | Leicester City -21 | Keepmoat Stadyumu , Doncaster , İngiltere | |
19:30 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-1 ) |
Çarşamba 4 Aralık 2019 | Tranmere Rovers | 3 - 2 | Manchester United -21 | Prenton Park , Birkenhead , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 2 - 2 ) |
Salı 10 Aralık 2019 | Accrington Stanley | 2 - 0 | Bolton Wanderers | Wham Stadium (in) , Accrington , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) |
Salı 3 Aralık 2019 | Brighton & Hove Albion - 21 yaşında | 0 - 0 | Newport İlçesi | AMEX , Brighton , İngiltere | |
19:00 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0 - 0 ) | ||||
Hedef 4 - 5 Şutları |
Salı 3 Aralık 2019 | Colchester United | 1-2 | Stevenage | JobServe Community Stadium (in) , Colchester , İngiltere | |
19:30 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-2 ) |
Salı 3 Aralık 2019 | Walsall | 3 - 2 | Chelsea -21 | Banks Stadyumu (içinde) , Walsall , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-2 ) |
Salı 3 Aralık 2019 | Portsmouth | 2-1 | Northampton Town | Fratton Park , Portsmouth , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-1 ) |
Salı 3 Aralık 2019 | Milton Keynes Dons | 2 - 0 | Coventry City | Stadium MK , Milton Keynes , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0 - 0 ) |
Çarşamba 4 Aralık 2019 | Exeter şehri | 0 - 0 | Oxford birleşik | St James Park (içinde) , Exeter , İngiltere | |
19:00 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0 - 0 ) | ||||
Hedef 3 - 0 Şutları |
Çarşamba 4 Aralık 2019 | Peterborough United | 1-1 | Ipswich Kasabası | Weston Homes Stadyumu (içinde) , Peterborough , İngiltere | |
19:30 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-1 ) | ||||
Hedef 5-6 Şutları |
Çarşamba 4 Aralık 2019 | Bristol Rovers | 1-1 | Leyton Orient | Memorial Stadyumu , Bristol , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-1 ) | ||||
Hedef 4 - 2'deki Şutlar |
Salı 7 Ocak 2020 | Salford şehri | 30 | Fleetwood Kasabası | Peninsula Stadyumu (içinde) , Salford , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) |
Salı 7 Ocak 2020 | Tranmere Rovers | 1-2 | Leicester City -21 | Prenton Park , Birkenhead , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) |
Salı 7 Ocak 2020 | Fleetwood Kasabası | 2 - 2 | Accrington Stanley | Highbury Stadyumu (içinde) , Fleetwood , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-1 ) | ||||
3. - 5. Hedefteki Şutlar |
Çarşamba 8 Ocak 2019 | Scunthorpe United | 3-1 | Manchester City -21 | The Sands Venue Stadium (in) , Scunthorpe , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 3 - 0 ) |
Cumartesi 4 Ocak 2020 | Exeter şehri | 2-1 | Ipswich Kasabası | St James Park (içinde) , Exeter , İngiltere | |
15:00 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) |
Salı 7 Ocak 2020 | Newport İlçesi | 30 | Milton Keynes Dons | Rodney Parade , Newport , Galler | |
19:30 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 3 - 0 ) |
Salı 7 Ocak 2020 | Walsall | 1-2 | Portsmouth | Banks Stadyumu (içinde) , Walsall , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-1 ) |
Çarşamba 8 Ocak 2020 | Bristol Rovers | 0-1 | Stevenage | Memorial Stadyumu , Bristol , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0-1 ) |
Salı 4 Şubat 2020 | Newport İlçesi | 1 - 0 | Leicester City -21 | Rodney Parade , Newport , Galler | |
19:00 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-0 ) |
Salı 21 Ocak 2020 | Exeter şehri | 30 | Stevenage | St James Park (içinde) , Exeter , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 2 - 0 ) |
Salı 21 Ocak 2020 | Salford şehri | 2-1 | Accrington Stanley | Peninsula Stadyumu (içinde) , Salford , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-1 ) |
Salı 21 Ocak 2020 | Portsmouth | 2-1 | Scunthorpe United | Fratton Park , Portsmouth , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-1 ) |
Salı 18 Şubat 2020 | Newport İlçesi | 0 - 0 | Salford şehri | Fratton Park , Portsmouth , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0 - 0 ) | ||||
Hedef 5-6 Şutları |
Çarşamba 8 Ocak 2020 | Portsmouth | 2-1 | Scunthorpe United | Rodney Parade , Newport , Galler | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 1-1 ) |
Cumartesi 13 Mart 2021 | Portsmouth | 0 - 0 | Salford şehri | Wembley Stadyumu , Londra , İngiltere | |
19:45 GMT ( UTC ± 0 ) |
( 0 - 0 ) | Seyirci: 0 Hakem: Carl Boyeson |
|||
2. - 4. Hedefteki Şutlar |