2012 Kış Gençlik Olimpiyatları'nda Rusya | |||||||||||
CIO kodu | RUS | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kurul | Rusya Ulusal Olimpiyat Komitesi | ||||||||||
İnternet sitesi | http://www.roc.ru/ | ||||||||||
yer | Innsbruck | ||||||||||
Katılım | 1 st at Kış Gençlik Olimpiyat Oyunları | ||||||||||
Sporcular | 15 spor dalında 67 | ||||||||||
Bayrak taşıyıcı | Sergei Mozgov | ||||||||||
|
|||||||||||
Rusya Kış Gençlik Olimpiyatları'nda | |||||||||||
| |||||||||||
Rus katılan Kış 2012 Gençlik Olimpiyat Oyunları'nda yer İnnsbruck içinde Avusturya 13'ten22 Ocak 2012.
Madalya | Soyadı | Spor | Ölçek | Tarihli |
---|---|---|---|---|
Altın | Uliana Kaysheva | Biatlon | Pursuit kadınlar | 16 Ocak |
Altın | Anastasia sedova | Kros kayağı | 5 km kadın | 17 OCAK |
Altın | Alexsander Selyaninov | Kros kayağı | 10 km erkekler | 17 OCAK |
Altın |
Anna Yanovskaya Sergey Mozgov |
Artistik patinaj | Buz dansı | 17 OCAK |
Altın | Elizaveta Tuktamysheva | Artistik patinaj | Bireysel kadınlar | 17 OCAK |
Gümüş |
Lina Fedorova Maxim Miroshkin |
Artistik patinaj | Çiftler | 16 Ocak |
Gümüş | Adelina Sotnikova | Artistik patinaj | Bireysel kadınlar | 17 OCAK |
Gümüş |
Uliana Kaysheva Anastasia Sedova Alexsander Selyaninov Ivan Galushkin |
Kros kayağı Biatlon |
Karma kros kayağı / biatlon yarışı | 21 Ocak |
Gümüş | Rus takımı | Buz Hokeyi | Erkekler turnuvası | 22 ocak |
Bronz | Uliana Kaysheva | Biatlon | Sprint kadınlar | 15 Ocak |
Bronz | Feodosi Efremenkov | Artistik patinaj | Bireysel kadınlar | 16 Ocak |
Bronz |
Anastasia Dolidze Vadim Ivanov |
Artistik patinaj | Çiftler | 16 Ocak |
Bronz |
Maria Simonova Dmitri Dragun |
Artistik patinaj | Buz dansı | 17 OCAK |
Bronz | Alexsander Selyaninov | Kros kayağı | Sprint erkekler | 19 OCAK |
Bronz | Ekaterina Tkachenko | Alplerde kayak | Slalom kadınlar | 20 OCAK |
Bronz | Vasiliy Pudushkin | Sürat pateni | Grup başlangıç adamları | 20 OCAK |
Rusya, 2 sporcuya hak kazandı.
ErkeklerAtlet | Ölçek | Final | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Tur | 2. devre | Toplam | Sıra | ||
Artem Pak | Slalom | 44 saniye 70 | 41s 31 | 1:26:01 | 20 |
Dev slalom | 1 dakika 00 saniye 50 | 55s 59 | 1:56:09 | 12 | |
Süper-G | 1:06:27 | 15 | |||
Kombine | 1:06:56 | Bitmedi |
Atlet | Ölçek | Final | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Tur | 2. devre | Toplam | Sıra | ||
Ekaterina Tkachenko | Slalom | 42s 39 | 39 s 23 | 1:21:62 | 3 |
Dev slalom | 58s 61 | 59s 41 | 1:58:02 | 7 | |
Süper-G | 1:07:39 | 14 | |||
Kombine | 1:05:88 | 37s 21 | 1:43:09 | 8 |
Rusya 4 sporcuya hak kazandı.
ErkeklerAtlet | Ölçek | Final | ||
---|---|---|---|---|
Zaman | Eksik | Sıra | ||
Ivan galushkin | Sprint | 22:41 | 5 | 40 |
Takip | 33:27:32 | 7 | 25 | |
Aleksei Kuznetcov | Sprint | 22:14 | 4 | 25 |
Takip | 35:22 6 | 10 | 37 |
Atlet | Ölçek | Final | ||
---|---|---|---|---|
Zaman | Eksik | Sıra | ||
Natalya Gerbulova | Sprint | 18:14 | 1 | 5 |
Takip | 29:46 | 5 | 9 | |
Uliana Kaysheva | Sprint | 18:09 | 2 | 3 |
Takip | 26:01 3 | 0 | 1 |
Atlet | Ölçek | Final | ||
---|---|---|---|---|
Zaman | Eksik | Sıra | ||
Uliana Kaysheva Natalya Gerbulova Aleksei Kuznetcov Ivan Galushkin |
Karışık röle | Diskalifiye | ||
Uliana Kaysheva Anastasia Sedova Ivan Galushkin Alexander Selyaninov |
Karma kros kayağı / biatlon yarışı | 1 sa 05 dk 22 sn 5 | 2 + 9 | 2 |
Rusya, 2 sporcuya hak kazandı.
ErkeklerAtlet | Ölçek | Final | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Tur | 2. devre | Toplam | Sıra | ||
Kirill Chigvinysev Ivan Tarasov |
İki adam bob | 55s 00 | 54 s 95 | 1:49:95 | 8 |
Rusya 4 sporcuya hak kazandı.
ErkeklerAtlet | Ölçek | Final | |
---|---|---|---|
Zaman | Sıra | ||
Nikita Khabarov | 10 km erkekler | 31:31:02 | 18 |
Alexander Selyaninov | 10 km erkekler | 29:28 | 1 |
Atlet | Ölçek | Final | |
---|---|---|---|
Zaman | Sıra | ||
Anastasia sedova | 5 km kadın | 14:18:06 | 1 |
Alisa zhambalova | 5 km kadın | 15:15 8 | 5 |
Atlet | Ölçek | Vasıf | Çeyrek final | Yarı final | Final | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Toplam | Sıra | Toplam | Sıra | Toplam | Sıra | Toplam | Sıra | ||
Nikita Khabarov | Sprint erkekler | 1:43:52 | 2 Q | 1 dakika 51 s 9 | 5 | Nitelikli olmayan | |||
Alexander Selyaninov | Sprint erkekler | 1:43:93 | 4 Q | 1 dakika 49 s 5 | 2 Q | 1 dakika 46 s 8 | 3 Q | 1 dakika 45 s 1 | 3 |
Anastasia sedova | Sprint kadınlar | 2:01:72 | 13 Q | 2:01:05 | 3 | Nitelikli değil | |||
Alisa zhambalova | Sprint kadınlar | 2:03:08 | 18 Q | 2:03:03 | 4 | Nitelikli değil |
Atlet | Ölçek | Final | ||
---|---|---|---|---|
Zaman | Eksik | Sıra | ||
Uliana Kaysheva Anastasia Sedova Ivan Galushkin Alexander Selyaninov |
Karma kros kayağı / biatlon yarışı | 1 sa 05 dk 22 sn 5 | 2 + 9 | 2 |
Rusya bir takımı seçti.
Takım
Nihai sınıflama 1 st yuvarlak
|
1. maç
|
Maç 5
|
|
|
|
|
|
|
AT | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Toplam |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michael Bruner ( SUI ) Nicole Muskatewitz ( GER ) |
1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | X | 7 | ||
Korey Dropkin ( ABD ) Marina Verenich ( RUS ) X |
0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | 3 |
B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Toplam |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Korey Dropkin ( ABD ) Marina Verenich ( RUS ) X |
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | |
Yoo Min-hyeon ( KOR ) Mako Tamakuma ( JPN ) |
0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Rusya 11 sporcuyu seçti.
ErkeklerAtlet (ler) | Ölçek | PC / DO | PL / DL | Toplam | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Puanlar | Sıra | Puanlar | Sıra | Puanlar | Sıra | ||
Feodosi Efremenkov | Bireysel | 54,70 | 2 | 108.76 | 5 | 163.46 | 3 |
Atlet (ler) | Ölçek | PC / DO | PL / DL | Toplam | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Puanlar | Sıra | Puanlar | Sıra | Puanlar | Sıra | ||
Adelina Sotnikova | Bireysel | 59.44 | 2 | 99.64 | 3 | 159.08 | 2 |
Elizaveta Tuktamysheva | Bireysel | 61.83 | 1 | 111.27 | 1 | 173.10 | 1 |
Atlet (ler) | Ölçek | PC / DO | PL / DL | Toplam | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Puanlar | Sıra | Puanlar | Sıra | Puanlar | Sıra | ||
Anastasia Dolidze Vadim Ivanov |
Çiftler | 38.75 | 3 | 73,97 | 3 | 112.72 | 3 |
Lina Fedorova Maxim Miroshkin |
Çiftler | 49.32 | 2 | 84.87 | 2 | 134,19 | 2 |
Maria Simonova Dmitri Dragun |
Buz dansı | 54.11 | 3 | 71.11 | 3 | 125.22 | 3 |
Anna Yanovskaia Sergei Mozgov |
Buz dansı | 60,19 | 1 | 86.77 | 1 | 146.96 | 1 |
Sporcular | Ölçek | Erkekler | KADIN | Buz dansı | Toplam | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Puan | Sıra | Puanlar | Puan | Sıra | Puanlar | Puan | Sıra | Puanlar | Puanlar | Sıra | ||
Takım 1 Feodosi Efremenkov ( RUS ) Tina Stuerzinger ( SUI ) Millie Paterson / Edward Carstairs ( GBR ) |
Takım kupası | 117.13 | 1 | 8 | 73.46 | 5 | 4 | 44.02 | 8 | 1 | 13 | 5 |
Takım 2 Yaroslav Paniot ( UKR ) Eveliina Viljanen ( FIN ) Maria Simonova / Dmitri Dragun ( RUS ) |
Takım kupası | 85.06 | 5 | 4 | 76.27 | 3 | 6 | 76.02 | 3 | 6 | 16 | 2 |
Takım 5 Tino Olenius ( FIN ) Myrtel Saldeen Olofsson ( SWE ) Anna Yanovskaya / Sergey Mozgov ( RUS ) |
Takım kupası | 82.50 | 6 | 3 | 64.16 | 7 | 2 | 84.55 | 1 | 8 | 13 | 6 |
Rusya, 2 sporcuya hak kazandı.
Kayaklı çaprazAtlet | Ölçek | Vasıf | Çeyrek final | Yarı final | Final | |
---|---|---|---|---|---|---|
Zaman | Sıra | Sıra | Sıra | Sıra | ||
Maxim Vlasenko | Kayakçı erkekler | 57 saniye 88 | 7 | İptal edildi | ||
Ksenia Maksimova | Kayakçı kadınlar | 1:01:82 | 8 | İptal edildi |
Rusya bir erkek takımına hak kazandı.
Sıralanmak
|
|
|
Efsane |
---|
Yarı finallere hak kazandı |
Clt | Takım | PJ | V | VP | D | DP | BP | M.Ö | Diff | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
+001, | Rusya | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 25 | 9 | +16 | 9 |
+002, | Kanada | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 20 | 7 | +13 | 8 |
+003, | Finlandiya | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 13 | 11 | +2 | 7 |
+004, | Amerika Birleşik Devletleri | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 14 | 18 | –4 | 6 |
+005, | Avusturya | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 30 | –27 | 0 |
13 Ocak 2012 | Rusya |
4-3 (2–1, 2–1, 0–1) |
Kanada | Tyrolean Ice Arena 932 seyirci |
Maç sayfası | ||||
---|---|---|---|---|
A. Protapovich ( E. Tsvetkov ) - 5 dk 8 sn E. Tsvetkov - 11 dk 56 sn M. Lazarev ( I. Nikolishin ) (IN) - 18 dk 58 sn D.Vovchenko (I. Nikolishin) - 26 dk 38 sn |
1–0 1–1 2–1 3–1 3–2 4–2 4–3 |
5 dakika 33 saniye - A. Pilon ( J. Hicketts , Gardiner ) 21 dakika 37 saniye - A. Brooks ( J. Carrick ) 42 dakika 5 saniye - Gardiner (J. Hicketts) |
Hakem : Andreas Harnebring Daniel Persson Martin Smeibidlo |
|
Sergey korobov | Muhafızlar | Keven Bouchard | ||
2 dak. | Cezalar | 4 dak. | ||
29 | Şutlar | 23 |
Ocak 15, 2012 | Finlandiya |
4-3 (0–2, 3–0, 1–1) |
Rusya | Tyrolean Ice Arena 783 seyirci |
Maç sayfası | ||||
---|---|---|---|---|
M. Honkanen (SN) - 25 dakika 4 saniye K. Kapanen ( J. Tuulola , E. Sopanen ) (SN) - 27 dakika 8 saniye W. Hopponen (K. Kapanen, M. Honkanen) (SN) - 29 dakika 33 s K. Kapanen - 30 dk 41 sn |
0–1 0–2 1–2 2–2 3–2 4–2 4–3 |
3 dk 32 s - D Sergeyev'de (SN) 14 dakika 56 s - I. Nikolishin ( E. Nasybullin , M. Lazarev ) (2 SN) 35 dk 31 s - I. Nikolishin (M Lazarev'in I. Svetchnikov ) |
Tahkim: Stian Halm Benjamin Hoppe Martin Smeibidlo |
|
Kaapo Kahkonen | Muhafızlar | Maxim Tretyak | ||
22 dk. | Cezalar | 10 dak. | ||
21 | Şutlar | 32 |
Ocak 16, 2012 | Rusya |
11-1 (0–1, 4–0, 7–0) |
Avusturya | Tyrolean Ice Arena 1.274 seyirci |
Maç sayfası | ||||
---|---|---|---|---|
S. Kondratyev ( D. Vovchenko , E. Tsvetkov ) - 16 dakika 13 saniye A. Svetlakov (D. Vovchenko) - 19 dakika 33 saniye I. Nikolishin ( A. Nekolenko ) - 25 dakika 51 saniye A. Protapovich ( M. Lazarev ) (SN) - 27 dk 55 sn I. Zinovev (SN) - 31 dk 23 sn I. Svetchnikov (A. Protapovich) - 33 dk 22 sn I. Nikolishin (I. Zinovev) - 33 dk 32 sn A. Protapovich ( M. Lazarev, E. Orlov ) (SN) - 35 dakika 34'in s |
0–1 1–1 2–1 3–1 4–1 5–1 6–1 7–1 8–1 9–1 10–1 11–1 |
12 dakika 30 saniye - S. Gaffal ( N. Kraus ) (SN) |
Tahkim: Andreas Harnebring Tilen Pahor Daniel Persson |
|
Sergey koborov | Muhafızlar | Thomas stroj | ||
8 dk | Cezalar | 16 dk | ||
53 | Şutlar | 12 |
18 Ocak 2012 | Amerika Birleşik Devletleri |
1-7 (0–2, 0–3, 1–2) |
Rusya | Tyrolean Ice Arena 2.124 seyirci |
Maç sayfası | ||||
---|---|---|---|---|
J. Fiegl ( A. MacInnis , J. Wegwerth ) - 38 dakika 17 saniye |
0–1 0–2 0–3 0–4 0–5 1–5 1–6 1–7 |
1 dakika 43 saniye - E. Orlov ( I.Svetchnikov , A. Protapovich (SN) 6 dakika 47 saniye - A. Mikulovich ( I. Nikolishin , D. Sergeev ) (SN) 16 dakika 24 saniye - S. Kondratyev ( A. Svetlakov ) 19 dakika 32 saniye - I.Svetchnikov ( M. Lazarev , A. Protapovich) (SN) 21 dakika 58 saniye - M. Lazarev (I.Svetchnikov) 40 dakika 30 saniye - M. Lazarev (I.Svetchnikov) 43 dakika 32 s - E.Nasybullin (E. Orlov, A. Protapovich) (SN) |
Tahkim: Simon Aicher Benjamin Hoppe Daniel Persson |
|
Edwin Minney | Muhafızlar | Sergey korobov | ||
16 dk | Cezalar | 4 dak. | ||
15 | Şutlar | 30 |
20 OCAK | Rusya |
5-2 (1–0, 1–0, 3–2) |
Amerika Birleşik Devletleri |
Tyrolean Ice Arena 1.632 seyirci |
Maç sayfası | ||||
---|---|---|---|---|
E. Orlov ( E. Nasybullin , A. Protapovich ) (SN) - 2 dk 6 sn I. Nikolishin ( A. Nekolenko ) - 28 dk 1 sn I. Zinovev ( A. Mikulovich , I. Nikolishin) - 31 dk 3 sn A. Nekolenko (Nikolishin I., D. Sergeev ) - 32 dak 49 s I. Svetchnikov - 44 dak 37 s |
1–0 2–0 3–0 4–0 4–1 4–2 5–2 |
40 dakika 6 saniye - J. Wegwerth ( J. Eichel ) 41 dakika 22 saniye - Eichel ( J. Glover ) (SN) |
Hakem : Andreas Harnebring Andrei Haurylenka Daniel Persson |
|
Sergey korobov | Muhafızlar | Logan halladay | ||
14 dk | Cezalar | 8 dk | ||
16 | Şutlar | 32 |
22 Ocak 2012 | Rusya |
1-2 ( Shootout fire ) (1–0, 0–0, 0–1) ( Uzatma 0–0) ( Shootout 0–1) |
Finlandiya |
Tyrolean Ice Arena 3.008 seyirci |
Maç sayfası | ||||
---|---|---|---|---|
I. Zinovev - 8 dakika 35 s M. Lazarev (kaleci) I. Nikolishin (kaleci) |
1-0 1–1 |
43 dakika 58 s - W. Hopponen Bay Honkanen K. Kapanen |
Hakem : Simon Aicher Andrei Haurylenka Daniel Persson |
|
Sergey korobov | Muhafızlar | Kaapo Kähkönen | ||
24 dk. | Cezalar | 26 dk. | ||
28 | Şutlar | 25 |
Nihai sıralama: 2
Rusya 6 sporcuyu kalifiye etti.
ErkeklerAtlet | Ölçek | Final | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Tur | 2. devre | Toplam | Sıra | ||
Maksim Aravin | Bekarlar erkekler | 40'lar 203 | 40'lar 148 | 1 dakika 20 saniye 351 | 13 |
Alexander Stepichev | Bekarlar erkekler | 40'lar 111 | 40'lar 217 | 1 dakika 20 saniye 328 | 11 |
Yury Kalinin Sergey Belyaev |
Çift erkekler | 43s 000 | 42s 946 | 1:25 946 | 4 |
Atlet | Ölçek | Final | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Tur | 2. devre | Toplam | Sıra | ||
Victoria demchenko | Bekarlar kadınlar | 43'ler 006 | 40'lar 478 | 1:23:48 | 20 |
Ekaterina Katnikova | Bekarlar kadınlar | 40'lar 441 | 40'lar 502 | 1:20:94 | 7 |
Atlet | Ölçek | Final | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Erkekler | KADIN | Çiftler | Toplam | Sıra | ||
Victoria Demchenko Alexander Stepichev Yury Kalinin Sergey Belyaev |
Karışık takım bayrakları | 45'ler 336 | 46'lar 911 | 47s 434 | 2:19 681 | 4 |
Rusya 1 sporcuyu seçti.
ErkeklerAtlet | Ölçek | Kayak atlayışı | Kros kayağı | Final | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Puanlar | Sıra | Gecikme | Kayak zamanı | Toplam zaman | Sıra | ||
Roman Terekhin | Bireysel erkekler | 85.2 | 15 | 3 dakika 29 | 28:56:05 | 32:25 | 14 |
Rusya, 2 sporcuya hak kazandı.
ErkeklerAtlet | Ölçek | Çeyrek final | Yarı final | Final | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zaman | Sıra | Zaman | Sıra | Zaman | Sıra | ||
Denis Ayrapetyan | 500 metre erkekler | 45'ler 836 | 2 Q | 45'ler 025 | 3 qB | 45 s 902 | 2 |
1.000 metre erkek | 1 dakika 47 saniye 810 | 3 qCD | 1:33:68 | 2 qC | Ceza |
Atlet | Ölçek | Çeyrek final | Yarı final | Final | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zaman | Sıra | Zaman | Sıra | Zaman | Sıra | ||
Anna gamorina | 500 metre kadın | 46s 382 | 2 Q | 1:07 177 | 4 qB | Ceza | |
1.000 metre kadın | 1 dakika 50 saniye 594 | 3 qCD | 1:44:64 | 1 qC | 1:38:04 | 1 |
Atlet | Ölçek | Yarı final | Final | ||
---|---|---|---|---|---|
Zaman | Sıra | Zaman | Sıra | ||
Team A Suk Hee Shim ( KOR ) Yoann Martinez ( FRA ) Melanie Brantner ( AUT ) Denis Ayrapetyan ( RUS ) |
CNO tarafından karışık yayın | 4:21:66 | 2 Q | 4:26:35 | 3 |
Team H Anna Gamorina ( RUS ) Hyo Jun Lim ( KOR ) Aafke Soet ( NED ) Michal Prokop ( ??? ) |
CNO tarafından karışık yayın | 4:26:02 | 2 Q | Ceza |
Rusya 3 sporcuya hak kazandı.
ErkeklerAtlet | Ölçek | Final | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Tur | 2. devre | Toplam | Sıra | ||
Valeriy Myshaev | Bireysel erkekler | 58s 26 | 59s 45 | 1:57:71 | 6 |
Atlet | Ölçek | Final | |||
---|---|---|---|---|---|
1. Tur | 2. devre | Toplam | Sıra | ||
Anastasia shlapak | Bireysel kadınlar | İptal edildi | 58s 73 | 58s 73 | 4 |
Elizaveta Zubkova | Bireysel kadınlar | İptal edildi | 59s 28 | 59s 28 | 6 |
Rusya, 2 sporcuya hak kazandı.
ErkeklerAtlet | Ölçek | 1 st atlama | 2 e atlama | Toplam | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesafe | Puanlar | Mesafe | Puanlar | Puanlar | Sıra | ||
Yury Samsonov | Bireysel erkekler | 63,5 m | 96.7 | 60,5 m | 90.0 | 186.7 | 18 |
Atlet | Ölçek | 1 st atlama | 2 e atlama | Toplam | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mesafe | Puanlar | Mesafe | Puanlar | Puanlar | Sıra | ||
Anastasia Veshchikova | Bireysel kadınlar | 58.0 m | 83.5 | 59.0 m | 86.4 | 169.9 | 10 |
Atlet | Ölçek | 1 st yuvarlak | 2 inci yuvarlak | Toplam | Sıra |
---|---|---|---|---|---|
Anastasia Veshchikova Roman Terekhin Yury Samsonov |
Takım rekabeti | 180.5 | 178.1 | 358.6 | 13 |
Rusya 3 sporcuya hak kazandı.
ErkeklerAtlet | Ölçek | Vasıf | Yarı final | Final | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Tur | 2. devre | Sıra | 1. Tur | 2. devre | Sıra | 1. Tur | 2. devre | Sıra | ||
Nikita Avtaneev | Yarım pipo erkekler | 66,00 | 72.50 | 3 Q | 74.25 | 70.25 | 7 | |||
Ivan Kardonov | Yarım pipo erkekler | 54,00 | 54.50 | 9 q | 55,35 | 57.50 | 9 | Nitelikli olmayan | ||
Slopestyle erkekler | 33.75 | 34.50 | 14 | Nitelikli olmayan |
Atlet | Ölçek | Vasıf | Yarı final | Final | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Tur | 2. devre | Sıra | 1. Tur | 2. devre | Sıra | 1. Tur | 2. devre | Sıra | ||
Ekaterina Prusakova | Yarım pipo kadınlar | Başlamadı | Başlamadı | - | Nitelikli değil |
Rusya 4 sporcuya hak kazandı.
ErkeklerAtlet | Ölçek | 1. yarış | 2. yarış | Toplam | Sıra |
---|---|---|---|---|---|
Vasiliy Pudushkin | 500 metre erkekler | 38s 92 | 39 s 16 | 78s 08 | 4 |
1.500 metre erkek | 2:03:08 | 8 | |||
Grup başlangıç adamları | 7:12 83 | 3 | |||
Mikhail kazelin | 1.500 metre erkek | 2:03:42 | 10 | ||
3000 metre erkek | 4:19:25 | 6 | |||
Grup başlangıç adamları | 7:14:42 | 7 |
Atlet | Ölçek | 1. yarış | 2. yarış | Toplam | Sıra |
---|---|---|---|---|---|
Marina salnikova | 500 metre kadın | 82s 08 | 43s 34 | 125 s 42 | 15 |
1.500 metre kadın | 2:14:53 | 6 | |||
Gruptan ayrılan kadınlar | 6:07:63 | 10 | |||
Yelizaveta Kazelina | 1.500 metre kadın | 2:02:90 | 5 | ||
3.000 metre kadın | 4:44:45 | 4 | |||
Gruptan ayrılan kadınlar | 6:01:47 | 4 |